Най - вълнуващия въпрос зимно време.
brassSob - специалист
пет дек 14, 2018 2:59 pmmartolk написа:
Колеги, някон ъпдейтвал ли е софтуера и ако да как става? Има ли вариант директно през wifi? Необходим ли е въобще ъпдейт?
От къде си и с коя версия си?
martolk - специалист
От Плевен съм, макар да не намирам връзка с въпроса. Версията е 40/18, NRM-W3 ver 37.
LazarGanev - "Велик майстор"
Не, че е фатално, но е препоръчително сортуера да се ъпдейтне до версия 49/23. Смяната на софтуер се прави от сервиза, не е препоръчително да се правят опити в стила на форума, че може да се получат нежелани резултати посред зима, пък и заради гаранцията.
brassSob - специалист
пет дек 14, 2018 10:34 pmmartolk написа:
От Плевен съм, макар да не намирам връзка с въпроса. Версията е 40/18, NRM-W3 ver 37.
Защото за София мога да помогна. Викни сервиза. Става бързо.
bmahob - майстор
Колеги не съм с бижу но може ли някой да ми каже каква ви е макс. И мин. Т на изгорелите газове и имате ли проблем с конденз в комина, мерси предварително
filmatoplo - майстор
В моя комин има конденз понякога 1,5 м от върха , доста е широк 25/35 см и висок над камината около 10-12 м ,въпреки че газовете са високи когато работи -предполагам кондензира при паленията :wink: Качвам се горе и гледам -на изхода газовете са охладени -закон на физиката деше иде че няма да кондензира :)
LazarGanev - "Велик майстор"
Трудно е да се сравнява между отделните марки, защото меренето е на различно място.
bmahob - майстор
съб дек 15, 2018 8:37 amLazarGanev написа:
Трудно е да се сравнява между отделните марки, защото меренето е на различно място.
При мен датчика е при вентилатора.... Все пак моля за някакви данни за сравнение
martolk - специалист
Ще гледам да го ъпдейтна, в такъв случай. Благодаря!
filmatoplo - майстор
:wink: Абе ще седи някой ден-два на студено ,ама а да видим :wink:

Тема "Пелетна камина Грейко" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: