• 1
  • 91
  • 92
  • 93
  • 94
  • 95
  • 512
Най - вълнуващия въпрос зимно време.
uho - специалист
starsel написа:
....2 тона дали ще стигнат за един сезон
Тази зима аз изгорих 2.6 тона. Къща - 140м2, добре изолирана, с термоглави на радиаторите, без бойлер.
bmahob - майстор
блазя ви аз ако отоплявам на 23гр в дневната с кухнята тая зима щях да съм на 2тона :-D не на 2,5т :drinkers:
filmatoplo - майстор
Уюта го прави това че всички предмети в стаята включая под стени да са загрети на еднаква температура :wink: .Зимата когато термометъра показва 22 гр мръзна защото само въздуха е толкова ,за да ми е уютно трябва да е 25 да компенсира студените стени под таван ,сега и 21 гр е добре защото температурата е еднаква на всичко. :wink:
uho - специалист
bmahob написа:
блазя ви аз ако отоплявам на 23гр в дневната с кухнята тая зима щях да съм на 2тона :-D не на 2,5т :drinkers:
При мен дневната, кухнята и едната спалня бяха на 22-24, едната спалня на 18, а другите 2 стаи - през деня на 17-18, вечер на 22, през нощта на 20. Прозорците на всички стаи, с изключение на едната спалня, която е източна, са с южно изложение. Баните понеже нямат термоглави - ставаше яко жега...
Камината не е работила денонощно - в слънчевите дни е гасена, дори и при минусови температури...
И това с 2.6 тона :)
kalin72 - майстор
А бойлера колко ли качва разхода :)
uho - специалист
kalin72 написа:
А бойлера колко ли качва разхода :)
Ако е живот и здраве - догодина ще мога да кажа, но предвижданията са ми с макс. 2 кг/ден
kalin72 - майстор
uho написа:
kalin72 написа:
А бойлера колко ли качва разхода :)
Ако е живот и здраве - догодина ще мога да кажа, но предвижданията са ми с макс. 2 кг/ден
Е вие сте по-малко хора от нас, моите юнаци се къпят по 2 пъти на ден, като единия кисне 30 минути под душа :) Та при мен са вероятно 10 кг плюс :)
uho - специалист
kalin72 написа:
uho написа:
kalin72 написа:
А бойлера колко ли качва разхода :)
Ако е живот и здраве - догодина ще мога да кажа, но предвижданията са ми с макс. 2 кг/ден
Е вие сте по-малко хора от нас, моите юнаци се къпят по 2 пъти на ден, като единия кисне 30 минути под душа :) Та при мен са вероятно 10 кг плюс :)
Така е с тийнейджърите.... ;)
kalin72 - майстор
Ами...добре, че е слънчицето, та помага доста :)
  • 1
  • 91
  • 92
  • 93
  • 94
  • 95
  • 512

Тема "Пелетна камина Грейко" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: