Най - вълнуващия въпрос зимно време.
filmatoplo - майстор
Съда е проблема .Да се похваля ,моята камина дойде ,с най новото управление ,след два дни паля .Ако някой знае нещо като особеност по управлението да сподели.
filmatoplo - майстор
Какво ви става нещо губите интерес .Преди 10 страници за едно блолче сега никой не коментира ново управление с което ще боравят и клиенти и инсталатори.И камините идват с ново управление ,а няма книжката с инструкции е за старото .Както винаги ще се оправя Сам.
bmahob - майстор
чет окт 07, 2021 7:22 amfilmatoplo написа:
Какво ви става нещо губите интерес .Преди 10 страници за едно блолче сега никой не коментира ново управление с което ще боравят и клиенти и инсталатори.И камините идват с ново управление ,а няма книжката с инструкции е за старото .Както винаги ще се оправя Сам.
Бойкот ти правят :-D , дай снимки на новото че ми е интересно
filmatoplo - майстор
:) Може ли някой да ми каже паролата за достъп до настройките на новото управление ,че утре трябва да паля .Никой нищо не споменава за управлението,то е като на камини Виктория ,прави се май в Горна Оряховица ,името му май е Смарт .Гледам инструкция на камина Виктория и по нея ще се справям ,предполагам може да има някакви особености .Ако някой е ползвал камина Грейко с това управление моля да помага .
filmatoplo - майстор
Поне паролата ми кажете .2468 ли е .
brassSob - специалист
За отключване на дисплея да. За чистене на грешките е 7777.
filmatoplo - майстор
:prayer: Благодаря ти.Утре ще паля една 25ца .Тя май с кошница на 16 .Има ли някаква особеност по настройките да се променят от заводските .ще снимам ама тук не е фейсбук и не мога да кача клип .
brassSob - специалист
Ама ти тази 25ца сигурен ли си, че е с такова управление?
filmatoplo - майстор
Да за 25ца я плащах .купих си и 16ка пак с такова управление .
ivanovhr - специалист
Пепоръчах камината на приятел. Аз я ползвам от пускането на пазара.
Успя да изгори 10-15 торби пелети и тази сутрин шнека сгънал.
От какъв зор ще прескочи така нямам идея снощи е изгасена тази сутрин заплена и горяла малко и изгаснала.
Като изгребал пелетите не е имало нищо друго освен малко пепел и тази гледка.

Тема "Пелетна камина Грейко" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: