• 1
  • 56
  • 57
  • 58
  • 59
  • 60
  • 512
Най - вълнуващия въпрос зимно време.
ivanovhr написа:
Моята снощи изгасна и светна аларма за изгаснал огън. Струва ми се, че след поддържане не можа да разпали. Ще я наблюдавам, ама коя настройка да бутна не знам.
Напиши настройките за поддържането- време за поддържане, подаване, цикъл, вентилатор.
С тия настройки ще я нагодиш да не гасне.
ivanovhr - специалист
Това са настройките с тях си дойде не съм променял нищо.
Прикачен файл:
Screen Shot 2017-11-04 at 12.30.48.png
Screen Shot 2017-11-04 at 12.30.48.png (73.47 KиБ) Видяна 1329 пъти
ivanovhr написа:
Това са настройките с тях си дойде не съм променял нищо.
Прикачен файл:
Screen Shot 2017-11-04 at 12.30.48.png
В последната колонка увеличи работата на шнека с 1с и наблюдавай!
Ако пак гасне, още секуна. Можеш също и да намалиш цикъла с малко, вентилатора...
Коригираш параметър с малко, следиш кво става и докато се получи. Полечка демек.
ivanovhr - специалист
После като се прибера след работа, че ако от тук ги променя и не се получи жената ще ме трепе че е изгаснала печката. Благодаря.
martolk - специалист
Моето поддържане съм го оставил на 5 секунди, при цикъл 60 секунди. Като цяло много зависи от закачените мощности, а при мен са доста.
filmatoplo - майстор
Моята камина почти през 10 минути влиза по 5 минути в изчакване ,реди ги през 1 градус ту 1 ту чака ,в чакането пуща 2 секунди и чака 120 секунди . :wink: почти не се вижда пламък и когато пусне дозата се появява пламък и после пак до края се покрива - това не ме интересува важното е че не гасне и си ми отърва разхода пък е топло 25 гр . :wink:
nokoniko - специалист
Нека някой от собствениците на камината или от монтажниците да направи едно клипче на кошницата/огнището/ да я видим как изглежда, защото ми се струва, че конструкцията и позволява обдухване на стъклото, за да не почернява........ако не се лъжа.
n.ganev написа:
Не се лъжеш :yawinkle: :yawinkle:
Наздраве, Ганев!
Не че ми трябва, ама като порастна, ще си я купя. Флюбен съм бе.
n.ganev - майстор
:drinkers: Ама допреди малко бях в кърви и четина Баси
  • 1
  • 56
  • 57
  • 58
  • 59
  • 60
  • 512

Тема "Пелетна камина Грейко" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: