Най - вълнуващия въпрос зимно време.
вт май 14, 2019 6:43 pmMincho91 написа:
Днес дойде новия Вал.. Вече лагерите са сменени перките са балансирани, вентилатора е зглобен и камината си бачка перфектно... Така незнам защо се схванахте толкова за гаранцията, а вместо дами предлагате фирми,къде може да ми ремонтират ( не, че ми трябваше) вентилатора... ... Коя фирма ще ви признае гаранцията за такъв проблем.. Като си купите телефони по 1800лв и счупите дисплей гаранцията признават ли... Че прри мен нищо не беше счупена само смяна на консулмативи... Лека вечер на всички и живи здрави :partyman:
Живо здраво бе Миншон!
Никой не го боли кръста, че да са е схванал чак.
Всеки реагира като в демократична държава- демек, както си му е кеф, стига да не е обидно или престъпно.
Ни та знам от къде си, та ти предложих нещо, за което аз са сетих и бих потърсил, щото могат да ти балансират цялата група.
Другата опция, за мене, е Коортех. Да зема там ли да та пратя или в МЕИто?
Изключително съм радостен, чи си толкос оправен.
Топло лято и студени напитки!
pi6ligara - специалист
Здравейте, един малко глупав въпрос, днес се сдобих с едно бижу и в плика с кабела има 4 броя крачета, които се навиват, но никъде в описанието на продукта ги няма, има дори дървения палет, но няма тези крачета. Тъй като моята камина ще стои на камък задължително ли трябва да се навиват или са само ако стои върху дървени подове и т. н.?
вт юни 04, 2019 7:30 pmpi6ligara написа:
Здравейте, един малко глупав въпрос, днес се сдобих с едно бижу и в плика с кабела има 4 броя крачета, които се навиват, но никъде в описанието на продукта ги няма, има дори дървения палет, но няма тези крачета. Тъй като моята камина ще стои на камък задължително ли трябва да се навиват или са само ако стои върху дървени подове и т. н.?
Не вярвам да има разлика къде ти свирят Менделсон, та да се чудиш с обувки или без.
Нямам Бижу, но предполагам, че крачетата може да служат и за нивелиране, ако камъка ти има някакъв крен, евентуално.
pi6ligara - специалист
вт юни 04, 2019 9:14 pmТрифон П.Трифонов написа:
вт юни 04, 2019 7:30 pmpi6ligara написа:
Здравейте, един малко глупав въпрос, днес се сдобих с едно бижу и в плика с кабела има 4 броя крачета, които се навиват, но никъде в описанието на продукта ги няма, има дори дървения палет, но няма тези крачета. Тъй като моята камина ще стои на камък задължително ли трябва да се навиват или са само ако стои върху дървени подове и т. н.?
Не вярвам да има разлика къде ти свирят Менделсон, та да се чудиш с обувки или без.
Нямам Бижу, но предполагам, че крачетата може да служат и за нивелиране, ако камъка ти има някакъв крен, евентуално.
Така е, за нивелиране са, пропуснах да го спомена!
вт юни 04, 2019 10:13 pmpi6ligara написа:
Така е, за нивелиране са, пропуснах да го спомена!
Навивай, даже и да няма нужда от нивелиране!
pi6ligara - специалист
вт юни 04, 2019 10:17 pmТрифон П.Трифонов написа:
вт юни 04, 2019 10:13 pmpi6ligara написа:
Така е, за нивелиране са, пропуснах да го спомена!
Навивай, даже и да няма нужда от нивелиране!
:partyman:
pi6ligara - специалист
Още едно въпросче, понеже източих системата за да подвържа камината и да сложа термоглави сега трябва да я напълня, за да видя дали от някъде има теч, на старото котле като пусках да се пълни включвах и помпата да върти, но тук всичко е електронно и няма как да стане. Има ли нужда и съответно начин да се пусне помпата без да пали камината или може да се пълни и така? Системата ми е под налягане а не отворена, ако има значение.
LazarGanev - "Велик майстор"
Това пък кой ти е казал - да пускаш помпата при пълнене? Това е абсолютно излишно! Иначе помпата може да се пусне ръчно от контролера.
pi6ligara - специалист
ср юни 12, 2019 8:11 pmLazarGanev написа:
Това пък кой ти е казал - да пускаш помпата при пълнене? Това е абсолютно излишно! Иначе помпата може да се пусне ръчно от контролера.
Така ми каза човека, който ми инсталира предното котле, ако не е нужно няма да я пускам, искам да я напълня, да проверя всичко и чак тогава да извикам сервиза да я запускаме срещу 100 кинта. Също да питам за кюнците, тук в Плевен намирам само инокс без уплътнение вътре, може ли с такива или да търся с уплътнение? Мисълта ми е като надуе вентилатора да не стане цялата стая в пепел през снадките.
ср юни 12, 2019 8:23 pmpi6ligara написа:
... тук в Плевен намирам само инокс без уплътнение вътре, може ли с такива или да търся с уплътнение? Мисълта ми е като надуе вентилатора да не стане цялата стая в пепел през снадките.
Направи си го като хората, има интернет, онлайн поръчки...
Пък и в Плевен да няма!!!

Тема "Пелетна камина Грейко" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: