• 1
  • 28
  • 29
  • 30
  • 31
  • 32
  • 512
Най - вълнуващия въпрос зимно време.
Ndp007 - специалист
Каква е цената на WIFI модула че ми се иска да си слижа един.
grants - специалист
Само модула е 84лв с ДДС, контролера е 210лв. :wink:
Ndp007 - специалист
grants написа:
Само модула е 84лв с ДДС, контролера е 210лв. :wink:
Кой контролер , камината нали си има контролер който се отваря и този модул се поставя върху платката на контролера.
grants - специалист
Имах предвид цената на контролера, който се монтира в тези камини. Просто информативно го написах :)
Ndp007 - специалист
grants написа:
Имах предвид цената на контролера, който се монтира в тези камини. Просто информативно го написах :)
Аха ок благодаря много.
m.eit - специалист
Тъй-тъй днес пускаме една камина Грейко,във Банкя идва подпечатвача на гаранций Ники в случая като представител на Бас-85 седи 15–20 минути и се чуди как да накара камината да тръгне,добре че се сети да свери дата и час та да включи контролера,камината тръгна от раз, но той изобщо не замери количеството пелети,камо ли да промени с нещо фабричните настройки,в резултат стъклото се опуши за нула време,а в режим сънспенс–мисия невъзможна,готов съм да се обзаложа че режим подържане както е настроен фабрично няма как да работи коректно със каквито и да е пелети :weedman: ето го и въпросния режим подържане–зареждане 2сек.–през 120сек- вент -20.Според мен за 10-20 минути камината е загаснала от което следва препълването на кошницата с пелети и необходима човешка намеса за да тръгне горенето от ново!пп.–да не си мислите че въпросният Ники не го прави без пари,прави го за 100 лева!Ако на такива хора разчита Грейко да им подържат съоръженията–това не говори добре колко са загрижени за клиентите си ,по добре да да направят инструкция за потребителите да се оправят сами и да не дават 100 лева на вятъра!
martolk - специалист
m.eit написа:
Тъй-тъй днес пускаме една камина Грейко,във Банкя идва подпечатвача на гаранций Ники в случая като представител на Бас-85 седи 15–20 минути и се чуди как да накара камината да тръгне,добре че се сети да свери дата и час та да включи контролера,камината тръгна от раз, но той изобщо не замери количеството пелети,камо ли да промени с нещо фабричните настройки,в резултат стъклото се опуши за нула време,а в режим сънспенс–мисия невъзможна,готов съм да се обзаложа че режим подържане както е настроен фабрично няма как да работи коректно със каквито и да е пелети :weedman: ето го и въпросния режим подържане–зареждане 2сек.–през 120сек- вент -20.Според мен за 10-20 минути камината е загаснала от което следва препълването на кошницата с пелети и необходима човешка намеса за да тръгне горенето от ново!пп.–да не си мислите че въпросният Ники не го прави без пари,прави го за 100 лева!Ако на такива хора разчита Грейко да им подържат съоръженията–това не говори добре колко са загрижени за клиентите си ,по добре да да направят инструкция за потребителите да се оправят сами и да не дават 100 лева на вятъра!
Това имах предвид когато писах по-рано за тия такси. Разбира се, не всички са такива, но в голямата си част... И аз мисля, че поддържащия режим доста трябва да се пренастрои, но чакам студа. Ще се радвам, ако споделяш настройките, като почнеш да ги правиш.
andy_forresite - майстор
От грейко инженеринг да проведат изпит на някой от следващите семинари без предупреждение. Елементарни 10 въпроса и 2-4 с повишена трудност. Който не събере 8 верни отговора, от фирмата да прекратят отношенията (граждански договор или каквито са там) с него и да му се забрани да се приближава на по-малко от 2 метра до техен продукт. Стегнете ги в кръста че ще им пратя данъчните на място. Много ме съмнява да декларират какво получават от хората.
Форумът се чете много повече отколкото някои хора си мислят и оказва голямо влияние върху клиентите. Още 1-2 оплаквания по какъвто и да е повод, особено пък свързани с качествата на камината и всеки ще се убеди в писанията ми.
Ndp007 - специалист
По въпроса с таймера моята пали без настройката му защото я дърпам от контакта самоче не може да си запише графиката и таимера няма да работи. За меренето на пилетите да трябва да се калиброва шнека но все пак има фабрични настройки които не трябва да се различават много освен ако пелетите не са въздух демек не добре пресовани или много твърди. А моята вчера я палех заради един проятел и я гледам че много време стои на разгаряне и силно намаля пламъка докато сипе и обърне на Р3 и ще трябва да я бутна малко да и слася времето ама още пускам климатика и ми е жега.
Ndp007 - специалист
Моята още стои с непопълнена гаранция макар че продавача вече идва да я гледа и каза че ще идва да пуска по нататък, аз съм я инсталирал и мисля и сам да си монтирам WiFi даже вече съм го поръчал направо от Натурела така че кво да ви кажа всичко е измислица. Ааа иначе имам касова бележка и листа за гаранцоята е в мен ама празен де. Не знам за кво са тия 150 лв. ама е безсмисленно щото ако не тръгне може да ви кажат че сте я повредили докато сте я носили.
  • 1
  • 28
  • 29
  • 30
  • 31
  • 32
  • 512

Тема "Пелетна камина Грейко" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: