• 1
  • 90
  • 91
  • 92
  • 93
  • 94
  • 512
Най - вълнуващия въпрос зимно време.
bmahob - майстор
Изолирай колега няма лошо че като си купих инфрачервения термометър и като се качих на таван и ми стана лошо каква разлика м/у фибран залепен/9гр, постлана стъклена вата 12гр и гола плоча 16-17гр :-D :-D
starsel - специалист
здравейте всички аз да се похваля от една седмица съм с грейко бижу първите впечатления са отлични но ще видим като застудее наесен ще отоплявам 50кв апартамент на втори етаж с 10см изолация колко пелети според вас е необходимо да си закупя.
bmahob - майстор
starsel написа:
здравейте всички аз да се похваля от една седмица съм с грейко бижу първите впечатления са отлични но ще видим като застудее наесен ще отоплявам 50кв апартамент на втори етаж с 10см изолация колко пелети според вас е необходимо да си закупя.
зависи от зимата, колко градуса ще държиш и..... на таваните има ли изолация :-D
starsel - специалист
bmahob написа:
starsel написа:
здравейте всички аз да се похваля от една седмица съм с грейко бижу първите впечатления са отлични но ще видим като застудее наесен ще отоплявам 50кв апартамент на втори етаж с 10см изолация колко пелети според вас е необходимо да си закупя.
зависи от зимата, колко градуса ще държиш и..... на таваните има ли изолация :-D
смятам около 22,23градуса отгоре и отдолу се отоплява има живущи и да ми препоръчате откъде да купя пелети подходящи за бижуто
ivanovhr - специалист
В моето съм горил на Трон, Кастамону и на един малък производител не е имало дерт с нито едни. Всички плюеха на Кастамону обаче на мен най ми топлеха те. По калорични са сякаш от другите два, които пробвах.
starsel - специалист
ivanovhr написа:
В моето съм горил на Трон, Кастамону и на един малък производител не е имало дерт с нито едни. Всички плюеха на Кастамону обаче на мен най ми топлеха те. По калорични са сякаш от другите два, които пробвах.
2 тона дали ще стигнат за един сезон
ivanovhr - специалист
starsel написа:
ivanovhr написа:
В моето съм горил на Трон, Кастамону и на един малък производител не е имало дерт с нито едни. Всички плюеха на Кастамону обаче на мен най ми топлеха те. По калорични са сякаш от другите два, които пробвах.
2 тона дали ще стигнат за един сезон
Аз топля стара къща в планината, която сега изолирам. Изгорих 3,8 тона. Колегата от Казанлък каза за 700 килограма.
ivanovhr - специалист
Аз съм в грешка 1600кг има скрийншот малко по назад в темата.
  • 1
  • 90
  • 91
  • 92
  • 93
  • 94
  • 512

Тема "Пелетна камина Грейко" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: