Най - вълнуващия въпрос зимно време.
шоп - майстор
Кофти ако един вентилатор с цена 350-380 лв., кара един отоплителен сезон.
brassSob - специалист
нед май 12, 2019 7:04 pmшоп написа:
Кофти ако един вентилатор с цена 350-380 лв., кара един отоплителен сезон.
Една птичка пролет не прави. За този вентилатор това е първи случай за който чувам....и то във форум. При колите познати имат блокиран мотор на 2000 километра. По този логика жалко нещо струвщо 75 000 да си счупи на втория месец.
n.ganev - майстор
brassSob написа:
нед май 12, 2019 6:33 pmMincho91 написа:
нед май 12, 2019 6:02 pmшоп написа:
Продукта не е ли гаранционен?

:? :? :? май като гледам снимката...може и да е бил...
Не гаранцията свърши преди 1г.
На първите Бижута гаранциите не изтичат ли тази година? Или тази камина е била без профилактика и удължаване ва гаранцията.
Камина с фабр.№1 е при мен и все още е в гаранция. Въведена е в експлоатация на следващият ден от закупуването от производителя и не е стояла нито час в склада на GREYKO. Така, че според мен не е направена профилактика.
Mincho91 - помощник
пон май 13, 2019 1:36 pmn.ganev написа:
brassSob написа:
нед май 12, 2019 6:33 pmMincho91 написа:

Не гаранцията свърши преди 1г.
На първите Бижута гаранциите не изтичат ли тази година? Или тази камина е била без профилактика и удължаване ва гаранцията.
Камина с фабр.№1 е при мен и все още е в гаранция. Въведена е в експлоатация на следващият ден от закупуването от производителя и не е стояла нито час в склада на GREYKO. Така, че според мен не е направена профилактика.
Купихме камината от Пловдив 2017г. И ни предложиха 1г гаранция, дойдоха хората от фирмата, прегледаха и пуснаха и подписаха за 1г гаранция.... 13.08.2018 свърши... Така, че каква профилактика, от 2017 до 2019. 06.Май месец работи без спиране,,, 6м. По 24ч. През ден се спираше за почистване по 1ч, на месец се чисти основно всичко...
Всякаква ревизия се прави лично от мен.. Не съм аджемия по областта..


Днес съм изпратил вал'а за изработване на нов такъв Утре ще зглобя :drinkers:
brassSob - специалист
Всички съоръжения на Грейко имат 2 години гаранция. Като втората е активна след профилактика от сервиза след първия сезон.
Mincho91 - помощник
пон май 13, 2019 9:42 pmbrassSob написа:
Всички съоръжения на Грейко имат 2 години гаранция. Като втората е активна след профилактика от сервиза след първия сезон.
Ами... Може би този сервиз (магазин) от където съм купил камината не предлага 2г. гаранция, никои, нищо немие казал... Извинявам се... Лека вечер
Mincho91 - помощник
Важното, че утре всичко ще се оправи, и може би дълги сезони без проблем ще си караме... Иначе камината е н.1... Така заредихтели с пелети за зимата, още е рано ама 😊
n.ganev - майстор
На гаранционната карта пише гаранционните условия и всеки клиент се подписва, че е запознат с условията. Гаранцията е 12+12месеца.
Mincho91 - помощник
Днес дойде новия Вал.. Вече лагерите са сменени перките са балансирани, вентилатора е зглобен и камината си бачка перфектно... Така незнам защо се схванахте толкова за гаранцията, а вместо дами предлагате фирми,къде може да ми ремонтират ( не, че ми трябваше) вентилатора... ... Коя фирма ще ви признае гаранцията за такъв проблем.. Като си купите телефони по 1800лв и счупите дисплей гаранцията признават ли... Че прри мен нищо не беше счупена само смяна на консулмативи... Лека вечер на всички и живи здрави :partyman:
Здравейте сега се сетих за шумът от шнека чува ли се много. Поздрави

Тема "Пелетна камина Грейко" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: