• 1
  • 34
  • 35
  • 36
  • 37
  • 38
  • 512
Най - вълнуващия въпрос зимно време.
VelinPetrov - специалист
Пуснах камината. Първи впечатления: Отлична работа, пердаши през степените + поддържане без проблем. При работа на макс (16кВ) температурата в комина беше 88-90 градуса което е супер според мен. Имам само въпрос:
Камината е в апартамент, всички радиатори са на термоглави (освен бойлер и лира).
Когато стигне да се угаси камината без стаен термостат не може да запали ? Прав ли съм или аз не намирам нужната настройка ?
Също така някой може ли да каже каква букса е нужна за стайния термостат ? И какво излиза на пиновете й (шест на брой) ? Понеже на камината е изведена готова букса женска и да знам при нужда как да го свържа ?
nih
Ех, блазе ти аз вече чакам 4 седмица да ми я доставят :evil: ,няма да казвам какво си мисля за така наречените дистрибутори в нашият край.
VelinPetrov - специалист
Някой по въпроса ми за термостата ? :)
Ndp007 - специалист
Днеска додиии

Прикачен файл

IMG_20170926_145113.jpg

Прикачен файл

IMG_20170926_145100.jpg
nelim - специалист
Какво е това, wireless модула ?
grants - специалист
Да, ще помоля колегата да щракне и една снимка на контролера като го разглоби да монтира wi-fi модулчето :)
LazarGanev - "Велик майстор"
VelinPetrov написа:
Някой по въпроса ми за термостата ? :)
Термостатът, който се ползва е цяло изнесено управление, т.е. същото управление, със същите функции, но изнесено в кутийка.
Emoooo - специалист
Здравейте, аз като новобранец да попитам, можели да работи с термо-глави.Или само с термостат. :?
LazarGanev - "Велик майстор"
Е, разбира се, че работи с термоглави. Стайният термостат си е опция
Emoooo - специалист
Значи управлението може да се води и по температура на вода и по температура въздух. И кое е по-удачно?Или то при всеки различно(според зависи комфорта)
  • 1
  • 34
  • 35
  • 36
  • 37
  • 38
  • 512

Тема "Пелетна камина Грейко" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: