• 1
  • 83
  • 84
  • 85
  • 86
  • 87
  • 512
Най - вълнуващия въпрос зимно време.
phantom_ - специалист
Ясно че са така, имах предвид Филма защото незнам неговата как е.
n.ganev - майстор
Ndp007 написа:
Преди 2 3 седмици забелязах че като работи в поддържане и когато шнека зареди с пелети веднага светва стопа на дисплея и вентилатора отива на 100. След 5 6 секунди всичко се нормализира.Като изклча вакумния сензор работи добре.
Не изключвай вакумсензора ами почисти камината или комина
Ndp007 - специалист
n.ganev написа:
Ndp007 написа:
Преди 2 3 седмици забелязах че като работи в поддържане и когато шнека зареди с пелети веднага светва стопа на дисплея и вентилатора отива на 100. След 5 6 секунди всичко се нормализира.Като изклча вакумния сензор работи добре.
Не изключвай вакумсензора ами почисти камината или комина
Камината я чистя през ден а ревизиите горе и долу почти всяка седмица ги отварям.Сега с другите пелети не съм пробвал но си мисля че това го правеше от старите пелети които я задръстваха
bmahob - майстор
Как през ден, вселки ден..... аз чистя веднъж седмично на седем осем чувала..... :?
ivanovhr - специалист
Е ти осем чувала ги гориш за седмица,а аз за 6 на три денонощия и я почиствам. Ревизията долу в неделя значи на 12 чувала.
filmatoplo - майстор
Вентилатора ми е Всмукателен .
martolk - специалист
Да помогна на някой с избора на камина:
Прикачен файл:
IMG_20180319_084627.jpg
Чак ме хваща страх за конденз.
bmahob - майстор
:-D Аз вчера се заиграх на моята да се води по Т на въздуха не по водата и като палеше директно минава на първа и Т на изгорелите при вентилатора бяха 83гр, а като се разгори до 5 степен и след това намали до първа пада макс до 93гр от къде тая разлика
martolk - специалист
От марката явно. :Р
bmahob - майстор
martolk написа:
От марката явно. :Р
Питам за разликата при мене :lol: стига сте се `фалили с тая грейко знаем че е де бест :-D . Макар че на разход го докарва като Алфапламъка :cool:
  • 1
  • 83
  • 84
  • 85
  • 86
  • 87
  • 512

Тема "Пелетна камина Грейко" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: