• 1
  • 30
  • 31
  • 32
  • 33
  • 34
  • 62
Най - вълнуващия въпрос зимно време.
Конектора беше стегнат. Този път камината започна по-борзо да отчита повишаването на температурата и тръбите бяха по-студени от предните пъти. Специалиста който идва беше я оставил на 55 гр. и бързо си намали мощността, но вдигнах на 60 и се задържа на 52-53 и се наложи да и увелича и горивото но не до край мисля че я оставих на 11,7Kw и почна да вдига градусите но я изгасих че трябваше да излизам. Дано да нямам проблеми повече.
"filmatoplo", вярваш или не, нямаше нито особени звуци, нито мирис на изгоряло (изключвам мириса на боя при първото напичане). Ръката ми не е уред за измерване на температура, така че не съм разбрал реалната температура на флуида след пипане. Да си чешем езиците и да повтаряме едни и същи неща, не намирам смисъл, но ако ти виждаш такъв - ОК.

"Ndp007", няма да имаш проблеми с това повече. За друго, тепърва ще разберем, но силно се надявам да няма. Ще пия една бира за добре свършената работа :).
Извинявам се говорех по принцип , пожелавам успешен отоплителен сезон с камините . :) Горещо е да чеша мойта ,не ми се мисли имам на паля на клиенти ,днес Стайния термостат у нас беше на 29,2 гр.баси жегата ако запаля камината колко ще стане :? 40 ли :lol: .
То сега за някои все още е сезона на дините, чехкините, рускините еееех
Някой обеща ли клип на пустата камина в действие ,с едно минаване през менюто на дисплея .
filmatoplo написа:Някой обеща ли клип на пустата камина в действие ,с едно минаване през менюто на дисплея .

Еми... пусни ти клип на "пустата камина " - нали си дистрибутор, ама гледай да е по-рекламен!
filmatoplo написа:Някой обеща ли клип на пустата камина в действие ,с едно минаване през менюто на дисплея .

не мога да кача клип все не ми харесва формата
Ndp007 написа:

не мога да кача клип все не ми харесва формата

Качи го в тубата и дай линк.
martolk написа:Не го мисли кабела. Честито, реши си проблема! Явно имат проблеми с ОТК. След като моят случай не е изключение, горещо препоръчвам преглед за въпросния пропуск още преди да сте я въвели в експлоатация. Колега, сега можеш да си качиш температурата на водата без да се притесняваш дали няма да прегрее. Ако още има хора, които твърдят, че прегряването е нормално при тия жеги и не се дължи на някакъв производствен пропуск, да пият една студена вода.

В Горна четат и си взимат бележка.
Лекинко си агресивен, ама и ти да си жив и здрав! Ползвам ли вода, се е за добро, да знайш!
Когато прекалено интелигентни хора, без опит в упражнението, направят засечка, обикновено на тях са пада късата клечка.
Честито ти баня!
bezkompromisen написа:

Еми... пусни ти клип на "пустата камина " - нали си дистрибутор, ама гледай да е по-рекламен!

Г-н 4-ри мнения, неразбрах вас ви яд,че не сте дистрибутор,или че не сте одобрен за такъв.

Поздрави.

От хейтъра-лайк.
  • 1
  • 30
  • 31
  • 32
  • 33
  • 34
  • 62

Включи се в дискусията:

Отговори   Нова тема Абонирай се

Сподели темата:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook:

Имаш нужда от подходящ професионалист за дома?

Върни се в “Отопление”