Най - вълнуващия въпрос зимно време.
Антон С. - специалист
вт авг 20, 2019 7:37 pmbrassSob написа:
Е тогава побързай за Бижуто, че промото ще мине.
Промоциите са за нефелните клиенти. Повярвай ми - аз с това се занимавам. Добрите клиенти не се интересуват от промоции, а от правилно обслужване след покупката. Въпросът е там, че за да убедиш един добър клиент да ти се довери, са нужни много средства и време. Мислещите компании ги инвестират, останалите не. Предпочитам да си имам работа с мислещи хора, които знаят какво правят, вместо да спестя 500 лева за камина и 100 лева от това, че е в промоция. +100 за Грейко

ПП Много обичам сентенцията " пари бол, човещинка нема..."
вт авг 20, 2019 7:49 pmАнтон С. написа:
вт авг 20, 2019 7:37 pmbrassSob написа:
Е тогава побързай за Бижуто, че промото ще мине.
Промоциите са за нефелните клиенти. Повярвай ми - аз с това се занимавам. Добрите клиенти не се интересуват от промоции, а от правилно обслужване след покупката. Въпросът е там, че за да убедиш един добър клиент да ти се довери, са нужни много средства и време. Мислещите компании ги инвестират, останалите не. Предпочитам да си имам работа с мислещи хора, които знаят какво правят, вместо да спестя 500 лева за камина и 100 лева от това, че е в промоция. +100 за Грейко

ПП Много обичам сентенцията " пари бол, човещинка нема..."
Не се прави на най умния!
Промоциите са при всички дистрибутори, човека те съветва, пък ти избирай. Ако нямаш време или бавно решаваш (избираш), дано си фелен с парички и не те бъркат промоциите.
До тука виждам, че не оцени най доброто ти подадено мнение, а то е именно от този, когото апострофира.
uho - специалист
вт авг 20, 2019 3:05 pmТрифон П.Трифонов написа:
вт авг 20, 2019 10:10 amuho написа:
Колеги, някой да знае какъв е диаметъра на димогарните тръби на 16kW-то Грейко?
Извинявам се за предното, погрешно мнение!

Според дълбоко засекретена информация, цената на Грейко Бижу, 10 киловата, с водна риза, е 2664лв.
Официално ще бъде представена септември, ма е тайна на кой каминосалон.
Димогарните са 63 външно, 53 вътрешно.

Благодаря- моля! Източника иска да остане анонимен. Ятак съм му.
Много благодаря за информацията. Вече знам каква четка да търся....
Антон С. - специалист
Бат' Трифоне, заклевам се, че ще ти отговоря тез' дни, че с'а съм пил 2 мастики и кой знай к'ви простотии ще избълвам, без да са конструктивни за темата.
Уважавам това, което си направил за темата Отопление в този форум и ми е много трудно да повярвам, че знаещ човек, като теб, търси конфронтация... Нал' сме тук да си помагаме бре серсем?
Антон С. - специалист
Камината ще е Грейко 25. Както искате така ме разбирайте. Ще дам отзиви. Заклех се!
вт авг 20, 2019 11:34 pmАнтон С. написа:
...Нал' сме тук да си помагаме бре серсем?
И теб ли та кефи силно кафенце сабалям?
Особено край пулта на каминката и пресни пелетки да потракват в камерката.

Да напоня за препоръките на brassSob, ако случайно си ги пропуснал.
viewtopic.php?f=10&t=57461&start=1710#p988883
Инсталаторите трябва да се четат малко по внимателно. Другите сме я полски свирачи, я серсеми, както го рече и хич не са обиждам.
Та, от ония съм чел, че голямото съоражение можеш да го ограничиш, на малка мощност, но ефективността пада надолу.
В голяма печка малко дръвце не гори бре.
filmatoplo - майстор
Честито ако си избрал този продукт камина Грейко. :wink:
filmatoplo - майстор
:wink: Моята идва в понеделник ,вие как предполагате -горивните камери тоест кошничките на 16ката и 20ката имат ли разлика-освен разликата в броя на тръбите в топлообменника.
brassSob - специалист
чет авг 22, 2019 7:13 pmfilmatoplo написа:
:wink: Моята идва в понеделник ,вие как предполагате -горивните камери тоест кошничките на 16ката и 20ката имат ли разлика-освен разликата в броя на тръбите в топлообменника.
Имат разлика кошничките.

Тема "Пелетна камина Грейко" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: