Най - вълнуващия въпрос зимно време.
ivanovhr - специалист
Ограничаване на достъпа до настройките с код би свършил работа за да няма случайно действие. Моята програма е заключена с отпечатък и няма как дете да има достъп. Има резон в мнението ти, но аз лично съм разочарован от начина, по който решиха този проблем. ще видим дали и на друг някой това ще се стори като недостатък. :partyman:
filmatoplo - майстор
:) Няма лошо ,но съм имал случай -хора да барникат из настройките ,объркват нещо и казват после че не са пипали :wink:
kalin72 - майстор
ср окт 10, 2018 7:53 pmfilmatoplo написа:
:) Няма лошо ,но съм имал случай -хора да барникат из настройките ,объркват нещо и казват после че не са пипали :wink:
Ама то така си бешИ :mrgreen:
ivanovhr - специалист
Те и сега могат да бъркат в настройките и да омажат нещо. Явно само аз го виждам, като неудобство това.
filmatoplo - майстор
:) Особено чрез вай-фай -който го иска то си го сърбят ръцете да прегледа всяко нещо и да тества де що има по програмите :-D .
Ndp007 - специалист
ср окт 10, 2018 7:53 pmfilmatoplo написа:
:) Няма лошо ,но съм имал случай -хора да барникат из настройките ,объркват нещо и казват после че не са пипали :wink:
И за това им се взима една сума пари и после вече не барат
filmatoplo - майстор
Не е до парите -номера е да не става.
ivanovhr - специалист
Интересно колко такива случая има на прецакани настройки през мобилното приложение спрямо тези, които са продадени и тези, които нямат Wi-Fi. Чувствам се така, като да съм си избрал кола според удобствата, които предлага, а после да ми разместят нещата вътре. И с това ще свикнем, но ми е недоволно такова едно. :axe:
filmatoplo - майстор
Какво остана като възможност през вай-фай -само потребителските настройки ли .
Ndp007 - специалист
чет окт 11, 2018 1:09 pmfilmatoplo написа:
Какво остана като възможност през вай-фай -само потребителските настройки ли .
От компа всичко си стой от телефона няма горивата

Тема "Пелетна камина Грейко" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: