Най - вълнуващия въпрос зимно време.
tmitko - напреднал
чет мар 18, 2021 7:11 pmMcl написа:
Незнам дали четат,но трябва инсталаторите като теб да дават обратна връзка. И ако се вслушват ще направят страхотен продукт. А не като сега да е "сделано" - "делано" а трябва да е произведено. А за смешната гаранция да не говорим кое покрива ,кое не покрива и за времетраенето. Като се има на предвид, от тези 2 години колко време ще работи камината. Това за мен е смешна гаранция.
Сигурно четат в Грейко ....между редовете. :rolleyes:
ivanovhr - специалист
Хубаво го пристегнаха и сега си гори, но почти на всеки пускане на пелети пука по един, два или дори три пъти.
Ужасно дразнещо, та ще разглобявам да видя какво и ако няма оправия да сменяме, че на тихо е чудо.
Дали се е прецакал когато е бил разхлабен или заради това усилие се е разхлабил нямам идея.
Преди такова пукане нямаше.
Ако някой има идея нека ме насочи.
Ще го сменя инсталатора не аз разбира се нищо, че не е гаранционна вече.
filmatoplo - майстор
Не знам тук ли някой спомена ,или във Фейсбук ,че започнали да поставят каре връзка между шнека или мотора .Нямал съм повреди и не съм видял как е сега.Адвокатите да кажат .Кои са те ли ,има двама ,трима по вътрешни .
tachman - специалист
пет мар 19, 2021 7:48 pmfilmatoplo написа:
Не знам тук ли някой спомена ,или във Фейсбук ,че започнали да поставят каре връзка между шнека или мотора .
Тука, тука беше ....
Адвокатите са минали в дълбока нелегалност ...
Готвят преврат ...
Ще си правят собствена марка! :-D :-D
ivanovhr - специалист
Няма нищо вечно. Ще го оправим някак. Всеки уред може да се повреди.
пет мар 19, 2021 7:48 pmfilmatoplo написа:
Не знам тук ли някой спомена ,или във Фейсбук ,че започнали да поставят каре връзка между шнека или мотора .Нямал съм повреди и не съм видял как е сега.Адвокатите да кажат .Кои са те ли ,има двама ,трима по вътрешни .
Галеви ли рече, Филме?
Бързичко редактираш, хахаааа! Чевръсто момченце си ти, ама са чувствам засегнат.
Сичко са разваля на тоя свят. Хората също.
Антон С. - специалист
Тук за камината ли говорим, за адвокатите ли или за мигновената промяна?!? Нещо за горенето? Ето и моят опит. Кривата кошничка, подпомага обдухването на стъклото 😁 Пожелавам Ви топла вечер колеги! Пълня темата...
Прикачен файл:
IMG-16455223b6b77da350fec237cd9d452c-V.jpg
съб мар 20, 2021 12:33 amАнтон С. написа:
... Кривата кошничка, подпомага обдухването на стъклото 😁 Пожелавам Ви топла вечер колеги! Пълня темата...
Браво Тони!
...ма земи я изчукай, че не е от това чистото стъкло!
Грозно седи тоя пепеляк ли е нагорело ли, докъде е успел да го "издуха" вентилаторът, пък и уронва престижа на марката, тая крива.....снимка.
Супер полезен си напоследък.
ivanovhr - специалист
Аз моята я поизправих а по ръба където ляга залепих въженце и не духа.
Със сигурност първата година не беше крива после явно от температурата.
Днес ще свалям капаците да видя от къде е това пукане, че ме побърква.
Mcl - специалист
съб мар 20, 2021 7:53 amivanovhr написа:
Аз моята я поизправих а по ръба където ляга залепих въженце и не духа.
Със сигурност първата година не беше крива после явно от температурата.
Днес ще свалям капаците да видя от къде е това пукане, че ме побърква.
Виж отзад при мотора на шнека , има едни шпилки сложи си някое гумено маркучле. И при мен ставаше така, и си реших проблема по този начин.

Тема "Пелетна камина Грейко" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: