Най - вълнуващия въпрос зимно време.
Къф зор ве, Шпек? Колко пъти пита човека за радиаторите? Колко пъти и никой не слиза от тавана?
Реших да ги изям и айде, подгласници.
Ама то тъй е- ше се нагърби някой да си вади очите и да подбира по гранични температури, по квадратури, по източник и ......накрая Шпека удря каре с жокер на масата.


Викаш- при турските е различно. Това е интересно, ама късно ми е за тая китка вече.

Сега, след три медени питки, нещата изглеждат по добре.
Kakvidich - специалист
пет мар 18, 2022 3:56 pmТрифон П.Трифонов написа:
Къф зор ве, Шпек? Колко пъти пита човека за радиаторите? Колко пъти и никой не слиза от тавана?
Реших да ги изям и айде, подгласници.
Ама то тъй е- ше се нагърби някой да си вади очите и да подбира по гранични температури, по квадратури, по източник и ......накрая Шпека удря каре с жокер на масата.


Викаш- при турските е различно. Това е интересно, ама късно ми е за тая китка вече.

Сега, след три медени питки, нещата изглеждат по добре.
Помогна ми много! Благодаря, за което! Особенно, ако си смятал и си се вложил толкова много..
Kakvidich - специалист
пет мар 18, 2022 3:56 pmТрифон П.Трифонов написа:
Къф зор ве, Шпек? Колко пъти пита човека за радиаторите? Колко пъти и никой не слиза от тавана?
Реших да ги изям и айде, подгласници.
Ама то тъй е- ше се нагърби някой да си вади очите и да подбира по гранични температури, по квадратури, по източник и ......накрая Шпека удря каре с жокер на масата.


Викаш- при турските е различно. Това е интересно, ама късно ми е за тая китка вече.

Сега, след три медени питки, нещата изглеждат по добре.
Трифон, в България е така!Всеки мълчи, а като някой се обади всички скачат и мляскат!
starsel - специалист
удачно ли е да се монтира на камината стаен термостат PS Thermo https://prosmartsystem.com/bg/ps-thermo
N_Nikolov - напреднал
Здравейте, имам едно аматьорско въпросче, като повечето тук :lol: Ползвах камина Бижу 2 сезона, тази година я демонтирах и ще я ползвам в друго жилище, но чак другата година ще я инсталирам. Въпроса ми е докато седи една година камината в гаража, нужно ли е да я напълня с вода за да не ръждясва водната риза? :?
Като я купуваше, пълна ли беше с вода?
Погрижи се да източиш всичката вода!
Аз бих опитал да подсуша по някакъв начин и удрям две тапи, два чепа, или каквото имам под ръка.
Антон С. - специалист
пон авг 29, 2022 6:19 pmТрифон П.Трифонов написа:
Като я купуваше, пълна ли беше с вода?
Погрижи се да източиш всичката вода!
Аз бих опитал да подсуша по някакъв начин и удрям две тапи, два чепа, или каквото имам под ръка.
Мога да се намеся, надявам се :) Бат Трифоне пукнали са те. 10 или 16 :) Колко да съветваш...
balchik_bul - специалист
Здравейте,
През последните дни сериозно се заговори за "подпомагане" на ползващите парно отопление.
Основно в София и чрез цената, т. е. "на калпак".
Ще подпомагат и тези Софиянци, които имат доходи над 2000 лв. месечно на човек.
Може би са повечето от включените към топлофикация!
Компенсации ще има и за тези, които са на ГАЗ.
А за нас, които сме на пелети, НИКАКВИ КОМПЕНСАЦИИ!!!
filmatoplo - майстор
:wink: Здравейте пичове как сте .Ще ги бъде ли тази зима каминките.Аз без да искам монтирах една 16 Ка.Ако някой иска втора ръка 25ца да свирка ,ползвана е само малко миналия сезон ,човека се отказа знаете защо ,заради по скъпите пелети.
чет сеп 22, 2022 9:12 pmfilmatoplo написа:
:wink: Здравейте пичове...
Ади веее! Къде са загуби, Филматори?

Камините.....естествено, че ще ги бъде. Много хора разчитат единствено на пелети.
Днес си правих ежегодните упражнения по отоплителната инсталация- всяка година ми блокира трипътния мотор-вентил на радиаторния кръг.
Да зема да звънна на Петьо, да интегрира една защита в контролера?

Тема "Пелетна камина Грейко" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: