Най - вълнуващия въпрос зимно време.
Антон С. - специалист
Да, ще видим. Аз я поръчах миналия петък. Ще обменяме опит ;)
filmatoplo - майстор
Свързвате ли към камините стайни термостати ,или въобще на какъв режим ще ви работят . :wink:
Антон С. - специалист
Нали споменах за стайния термостат - инсталотора ми препоръча без. Твоето мнение какво е?
Аз лично се колебая. Какви функции има wi-fi управлението? Кое от двете или двете?
П.П. Редно е да уточня, че няма да съм близо до камината в голяма част от времето, но ми се иска да мога да я контролирам- там ще е цялото ми семейство...
LazarGanev - "Велик майстор"
Щом камината е на отдалечено място, можеш да я поръчаш с оригинален натурелски стаен термостат. Това е същия контролер, само че в отделна кутия и отдалечен на разстояние, само че е с кабел и със стаен датчик вътре. Няколко пъти сме правили такова изпълнение
filmatoplo - майстор
Аз ползвам за стайни термостати -Салус 310и с вай-фай , или обикновените безжични салуси.Бибойл не му разбирам -сигурно и той върши работа.Не е до парите но на там вървят нещата -всеки си играе с телефона до като е на работа :lol: ще си гледа и печката . :wink:

Прикачен файл

salusrt310.jpg
salusrt310.jpg (20.79 KиБ) Видяна 1260 пъти
tachman - специалист
Аз съм с конвектори и няма да използвам допълнителни стайни термостати и wi fi джуджавки! :)

P.S.
Пуснах въпрос в темата за производители на пелети за конкретна фирма и никой нищо не казва, има чувство, че хората мислят, че правя реклама или продавам аз! :-D
Та в този ред на мисли, ако някой може да ми препоръча пелети в Плевенския край, моля да го направи! Разбира се на лично! :wink:
Антон С. - специалист
Из темите мернах, че хората хвалеха доста някакъв производител от Белене, но не си спомням кой. Мисля, че беше в темата за разход на пелети. Дано съм те насочил, но ще трябва да почетеш за да го откриеш.
Антон С. - специалист
Лазаре, филма, благодаря за съветите! Целта ми не е да си играя с камината от разстояние (опасно е), а да мога да я загася принудително например. В този случай нужен ли ми е стаен термостат или wi-fi модула е достатъчен?
filmatoplo - майстор
:) Чети де -за пуск и стоп става -за стаен не става .
Антон С. - специалист
Може ли да помоля за линк, че не мога да открия къде да прочета. Ще изчета всичко с удоволствие.

Тема "Пелетна камина Грейко" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: