Най - вълнуващия въпрос зимно време.
Бе то голямо чудене, голямо маене, чудо на чудесата. Три страници за няма 300 пари.
Бойлерите Дипломат, докат са праиха у Варна, ставаха.
Елдома си е на същото ниво, като едно време.
Теси вероятно са дигнали качеството. Ползвам техен селективен плосък панел-Аз доволен.
Ай да са монтирва вече бойлерът, чи га ший то къпаниту.........чешим са вечи, пък и утре изтича срока на ваучера.
preslav - майстор
Трифон П.Трифонов написа:
Бе то голямо чудене, голямо маене, чудо на чудесата. Три страници за няма 300 пари.
Бойлерите Дипломат, докат са праиха у Варна, ставаха.
Елдома си е на същото ниво, като едно време.
Теси вероятно са дигнали качеството. Ползвам техен селективен плосък панел-Аз доволен.
Ай да са монтирва вече бойлерът, чи га ший то къпаниту.........чешим са вечи, пък и утре изтича срока на ваучера.
То там е проблема, за сефте ли падаш от Марс, че всичките такива теми са за уйдурми под 300 лв. - тези дето имат 1300 си взимат неръждавейка и забравят до гроб, другите на всеки 5 г. пускат по една такава тема и след 3 бойлера разбират, че са дали пари за неръждаем, но нямат такъв.
mar80 - специалист
Големи разбирачи, то вие пълните темите с баластра. И като си вземеш нераждъвейка, кво? Да не би ще кара толкова много? Като ти се разкапят пластмасите и ръждася външното тяло (едва ли и то е от нераждъвейка) кво прайм.
plamen6703 - майстор
Има една стара приказка, каниш се като грък на ср@не :lol: Егати бойлера, егати сметките... ами ако го вземеш и гръмне, то не е една беля... по-добре на дърва :lol:
mar80 - специалист
Как във всяка тема се намира поне по един да ръси мозъци.
preslav - майстор
mar80 написа:
Големи разбирачи, то вие пълните темите с баластра. И като си вземеш нераждъвейка, кво? Да не би ще кара толкова много? Като ти се разкапят пластмасите и ръждася външното тяло (едва ли и то е от нераждъвейка) кво прайм.
Прав си, остави външното тяло, ами я нагревател ще изгори, я терморегулатор ще изпращи, то и някой кабел като нагори. Да не говорим, че технологиите се развиват, току виж комшията се сдобил с плазмен бойлер по инверторна технология с тач скрийн на бушоните, ами комшийкатаааа...аааа?
Хайде бЕгай и вземай нещо на прИмоцийка и не забравяй, че всичко, което не е китайско не е оригинално.
Между другото някъде ми се намира един меден котел за вода, удряш му един калай, даваш на булката мокри дърва и поливаш, поливаш с кепчето от кратуна.
mar80 - специалист
Казана може да свърши работа ама за друго :-D
Няма да цитирам никого,че....аман от нежни душици.
Първото ми мнение, в темата, е и препоръка, ма кой да чете?!!
В къщата имаме 3 бр. , обикновени бойлера, съответно на 20, 16 и 10 години. Ма как пък един не се проби, ръждяса или хвана морбили. На последния му се самопотрошиха пластмасите в долния край.
ЕЛДОМ
За Теси имам много стари, косвени наблюдения. Сега вероятно са със сравнимо на Елдом качество.
Дипломат не знам кой ги прави в момента, ама не вярвам Лазар да се появи във вече безсмислена тема.
Позитивни Поздрави и добър избор пожелавам!
filmatoplo - майстор
Почти еднакви са ,или един човек ги държи фирмите ,моя 80 л със серпентина в къщи е Елдом ,на клиенти монтирам много Теси предимно големите литражи 300-500 л.Бойлер,диня и жена са на късмет. :lol:
ico_3 - специалист
Пред същия избор съм Елдом или Теси 80 лт сега гледам че има промоция на Теси с 5 години гаранция и са малко по евтини.Заслужава ли си?

Тема "Избор на бойлер между Tesy и Елдом" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: