• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
Най - вълнуващия въпрос зимно време.
Rumen89 - специалист
Несъмнено не съм сгрешил в избора на котел. Мисля, че вече е несъвместимо да пишеш коментари след като почти си изобличен в рекламирането на котел Грейко. За моят котел превъзхожда и грейко и доста по скъпи котли. Чисти се лесно имам 35 см височина от горелката до пепелника и градусите на изхода не подминават 86 градуса на максимална мощност която ми е около 30 kw. Също така при почистването мога да съм с бяла риза и след това да отида на скъп ресторант без да си личи, че съм го чистил. :-D Ако продължаваш така ще отида до един човек който има грейко и ще ти направя клип как на 20 киловата вади 190 градуса от кумина с вентилатор 48%
Хаха, и аз мога да си изкарам над 200 градуса в комина, но след като съм "почти изобличен", това значи, че не съм съвсем изобличен, в каквото и да е.
Как така "несъвместимо" да пиша коментари?
Куца ти възможността да построяваш правилно изреченията си. Видно е, не само от последният ти пост.
Обясняваш някаква ефективност, която предполагаш на око, в месец Юни, и на база няколко дни наблюдения.
Румба, липсва ти нещо.
Rumen89 - специалист
пет юни 14, 2019 10:46 pmТрифон П.Трифонов написа:
Хаха, и аз мога да си изкарам над 200 градуса в комина, но след като съм "почти изобличен", това значи, че не съм съвсем изобличен, в каквото и да е.
Как така "несъвместимо" да пиша коментари?
Куца ти възможността да построяваш правилно изреченията си. Видно е, не само от последният ти пост.
Обясняваш някаква ефективност, която предполагаш на око, в месец Юни, и на база няколко дни наблюдения.
Румба, липсва ти нещо.
Мисля, че на теб ти липсват златните кокошки. Точно 21 дни съм използвал котела. Има клип в интернет също така с друг котел. Не Юни Януари ще кача клип на моята система и ще видиш, че изходните газове не са мръднали. Този котел съм ходил да го гледам как работи при -5 градуса ДС не мислиш, че ще си хвърля парите на вятъра.
Radoslaw - специалист
Нищо не му липсва на момчето.Действията събиране и изваждане,вече се учат в предучилищна възраст.С котела,който си е поръчал,горелката му излиза почти без пари.
Съжалявам ,че не се намесих малко по рано ,за да изглежда и неговия котел,като този на снимката.Румене ,щях да ти дам,панти и дръжки и казваш на майстора ,искам котела,като този на снимката.И предполагам ,човека,щеше да ти го направи.

Прикачен файл

Kotel.jpg
Kotel.jpg (103.6 KиБ) Видяна 1395 пъти
https://photos.app.goo.gl/Mds9h6zXrpbmQg7E7
на което не съм му в категорията.
https://photos.app.goo.gl/4EfUdhnvcEAMiGGA7
Не знае кво го чака, новобранчето, но пък е щастливо, за сега.
Румба, златни кокошки никой няма. Раздавам яйца на комшиите.
Има време да се нагориш, Радо не го гледай!
gnt69 - майстор
пон юни 17, 2019 5:52 pmRadoslaw написа:
Съжалявам ,че не се намесих малко по рано ,за да изглежда и неговия котел,като този на снимката.Румене ,щях да ти дам,панти и дръжки и казваш на майстора ,искам котела,като този на снимката.И предполагам ,човека,щеше да ти го направи.
Що така какво му има на пантите и дръжките на Румен на котела .
Rumen89 - специалист
пон юни 17, 2019 7:39 pmТрифон П.Трифонов написа:
https://photos.app.goo.gl/Mds9h6zXrpbmQg7E7
на което не съм му в категорията.
https://photos.app.goo.gl/4EfUdhnvcEAMiGGA7
Не знае кво го чака, новобранчето, но пък е щастливо, за сега.
Румба, златни кокошки никой няма. Раздавам яйца на комшиите.
Има време да се нагориш, Радо не го гледай!
Пантите са ми супер удобни. Хахаха ставаш смешен.... Кво да го гледам котела си е супер. Очаквам една безгрижна и икономична зима. :-D Тук до нас човека има такъв котел като моя вече 8 година.
вт юни 18, 2019 1:49 pmRumen89 написа:

Пантите са ми супер удобни. Хахаха ставаш смешен.... Кво да го гледам котела си е супер. Очаквам една безгрижна и икономична зима. :-D Тук до нас човека има такъв котел като моя вече 8 година.
Никой не ти хули котела и със сигурност позлатени панти и дръжки не са му нужни.
Само дето са пителчиш като онуй горе.
Нека смешното е за моя сметка!
Топла зима ти пожелавам! Другото както си го нагодиш.
шоп - майстор
пон юни 17, 2019 5:52 pmRadoslaw написа:
искам котела,като този на снимката.

Нямам представа откъде е копирана тази снимка, но нагледно показва, как не се монтира вентилатор.... :-D

Така монтиран вентилатор може да не изкара и един отоплителен сезон.
fbr - майстор
Дизайна е ЕКО, другото са дреболии.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7

Тема "Помощ в избор на пелетен котел и горелка между Greyko и IVG" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: