Най - вълнуващия въпрос зимно време.
energo - специалист
adrian_r_petrov написа:
Ти колега от къде си ги взел?
На мен ми ги карат от Бобов дол директно,мога да уредя няколко тона.
Здравейте, някой би ли могъл да даде телефони за контакти за бобовдолски въглища ситна фракция с доставка или без, че не успях да намеря в интернет? За да не е реклама на лично. Благодаря!
Поздрави
Ruglio - помощник
пон авг 28, 2017 12:16 pmшоп написа:
Вземи 1-2 чувала и направи проба. Аз така направих и закупих от две места. фракция 10-25мм и чиста пепелина.Горят...не е като донбаса, но той е на 360 лв/т
Колега дай ми и на мене номера от кадето си взел бобовдолските ако си доволен да не поръчвам и аз на сляпо
шоп - майстор
пет яну 03, 2020 12:07 pmRuglio написа:
пон авг 28, 2017 12:16 pmшоп написа:
Вземи 1-2 чувала и направи проба. Аз така направих и закупих от две места. фракция 10-25мм и чиста пепелина.Горят...не е като донбаса, но той е на 360 лв/т
Колега дай ми и на мене номера от кадето си взел бобовдолските ако си доволен да не поръчвам и аз на сляпо
Ехе, колега, аз трети сезон минах на отопление с термо помпа и изтрих телефоните на всички доставчици на въглища.
pechkata - специалист
И горите по 6 тона на сезон по 360 лв. = 2160 лв. и дишаш пепеляка на въглища - вие сте луди... [-X
sian - специалист
пет яну 03, 2020 6:55 pmpechkata написа:
И горите по 6 тона на сезон по 360 лв. = 2160 лв. и дишаш пепеляка на въглища - вие сте луди... [-X
А нелудите как се топлят?
Димитър Димов - специалист
нед яну 05, 2020 6:31 amsian написа:
пет яну 03, 2020 6:55 pmpechkata написа:
И горите по 6 тона на сезон по 360 лв. = 2160 лв. и дишаш пепеляка на въглища - вие сте луди... [-X
А нелудите как се топлят?
Дават едни 2 хиляди за горелка,след това още толкова (горе-долу) за пелети,след което започват питанията за настройки,грешки,мерене на пиш.. ,опа разход и те така.
kalin72 - майстор
нед яну 05, 2020 10:09 amДимитър Димов написа:
нед яну 05, 2020 6:31 amsian написа:
пет яну 03, 2020 6:55 pmpechkata написа:
И горите по 6 тона на сезон по 360 лв. = 2160 лв. и дишаш пепеляка на въглища - вие сте луди... [-X
А нелудите как се топлят?
Дават едни 2 хиляди за горелка,след това още толкова (горе-долу) за пелети,след което започват питанията за настройки,грешки,мерене на пиш.. ,опа разход и те така.
Това го правят нелудите, които НЕ четат преди да купят/направят нещо пелетно. А тия с въглищатата наистина са безумци :)
И друго нещо, вие с въглищата може би не давате едни 1500-2000 лева за горивото?
Димитър Димов - специалист
нед яну 05, 2020 10:41 amkalin72 написа:
нед яну 05, 2020 10:09 amДимитър Димов написа:
нед яну 05, 2020 6:31 amsian написа:

А нелудите как се топлят?
Дават едни 2 хиляди за горелка,след това още толкова (горе-долу) за пелети,след което започват питанията за настройки,грешки,мерене на пиш.. ,опа разход и те така.
Това го правят нелудите, които НЕ четат преди да купят/направят нещо пелетно. А тия с въглищатата наистина са безумци :)
И друго нещо, вие с въглищата може би не давате едни 1500-2000 лева за горивото?
От къде знаеш с какво се отоплявам,че ме слагаш при въглищарите?
kalin72 - майстор
Щото коментиращ въглищарите, та затова :) Инак освен 1700 лева за горелка не съм дал нищо повече. А да, и 150 лв за стаен термостат.

Тема "Ситни въглища, какви и от къде?" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: