Най - вълнуващия въпрос зимно време.
adrian_r_petrov - специалист
Здравейте на всички, миналата година си закупих турски автоматизиран котел на въглища. За миналия сезон закупих 6 тона ситна фракция от рудник Бела вода гр.Перник, но въглищата не бяха хубави. Сега предстой новия зимен сезон и търся информация от къде и какви въглища ситна фракция да закупя с доставка до Перник. Попаднах на обява за калибриране бобовдолския въглища
https ://www.alo.bg/4598894?highlight=въглища+софия , интересуваме дали някой е купувал от тази обява и мнението за тези въглища?
шоп - майстор
Вземи 1-2 чувала и направи проба. Аз така направих и закупих от две места. фракция 10-25мм и чиста пепелина.Горят...не е като донбаса, но той е на 360 лв/т
ktch_1964 - специалист
Колега , пробвай въглищните пелети на същата мина "14мм" , все си мисля , че с тях ще е по добре.
adrian_r_petrov - специалист
Други предложения? :?
energo - специалист
adrian_r_petrov написа:
Други предложения? :?
Дребно от Бобовдол.Гори яко,калорий доволно и тънка цена!
adrian_r_petrov - специалист
Дребното от бобовдол ми искат по 290лв. За тон :/
adrian_r_petrov - специалист
Някой друг да предложи вариант?
шоп - майстор
adrian_r_petrov написа:
Дребното от бобовдол ми искат по 290лв. За тон :/
Да си ги продават на тази цена.

Аз взимам бобовдолското дребно на 140 лв насипно и 160лв/т в чували по 50 кг. Това са обявни цени.

Ако взимате повече и умеете да се пазарите цените са доста надолу:-))) Аз взех 4+5=9 тона и съм много доволен от цената :-D

Прикачен файл

SAM_9236.JPG

Прикачен файл

SAM_9237.JPG

Прикачен файл

SAM_9238.JPG
adrian_r_petrov - специалист
И аз попаднах на различни обяви за насипни въглища, но уж са бобовдолски а се оказва че повечето са боклук от Бела вода. :drinkers:
adrian_r_petrov - специалист
Ти колега от къде си ги взел?

Тема "Ситни въглища, какви и от къде?" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: