• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 7
Най - вълнуващия въпрос зимно време.
Delev88 - напреднал
Здравейте искам да попитам дали има някой наясно с новото меню на пелетните камини на голден файар.Аз съм с 24 киловатовата закупена това лято,сръвнение с миналогодишните менюто е съвсем друго.Много по сложно и неразбираемо.
Rumen72 - специалист
Delev88 написа:
Здравейте искам да попитам дали има някой наясно с новото меню на пелетните камини на голден файар.Аз съм с 24 киловатовата закупена това лято,сръвнение с миналогодишните менюто е съвсем друго.Много по сложно и неразбираемо.
Ако е като това, търси някой дето разбира!

Прикачен файл

IMG_20171004_180214.jpg
Delev88 - напреднал
Те точно това е.С тея букви и цифри незнаеш кое за какво е.
Стана вече втора седмица търся пълната инструкция и няма и нямя и незнам направо е отврат.
Su-37 - специалист
Имате ли написан някъде адреса на управление на производителя/вносителя? Може да пишете до него.
А иначе имате инструкция за безопасна експлоатация, нали?
Като ги пуснете какво става и какво вие искате да става?
Те това е мениджмънт. Силов-селско-тарикатски. Евтиното да ни излиза скъпо, но не са познали.
Едно момче от Аксаково разкости старото управление, все ще се намери някой да разгадае и новото.
Защо да е така.....
geniya - специалист
Обадих се в Golden fire да ги питам за това ново управление, така и не можаха да ми отговорят с какво е по-различно от старото, по-добро ли е т.н.В последствие се отказах да купувам такава камина.Мисля, че на последните версии на горелките имат такова упраление и някой беше качил във форума пълна инструкция.
Ето темата:
viewtopic.php?f=10&t=57546&start=20
Su-37 - специалист
онова ли, дето параметри от 10 до 13 са за подаването на пелети - пауза шнек и работа шнек? Rumen72 беше качвал за 858vip.
Е, на теб така си ти казали. Аз съм чувал, че сто и шеесе лева са казвали когато във въпроса е фигурирала думата "настройване" и производни.
Погледнах в темата по горе описана обаче не ми отваря файла от Rumen72
geniya - специалист
Имаше ъпдейт на форума и тогава изчезнаха и снимки и т.н.Пиши на Rumen72 да ти прати инструкцията.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 7

Тема "Ново меню на пел.камина Голден Файар" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: