• 1
  • 2
Най - вълнуващия въпрос зимно време.
pikelll - специалист
На първа!
ivel2005 - специалист
pikelll написа:
На първа!
До колко градуса ти загрява водата на 1-ва?
Някой може ли да каже от кое меню се настройва вентилатора на камина Лили.
Някой знае ли при камина Лили коя точно е настроиката на вентилатора в сервизното меню?
zaid1127 - специалист
Параметри 9.6.16 до 9.6.22, на различните мощности. Първите два са при запалване.
zaid1127 - специалист
И вентилатора го настройвайте според тягата на комина и температурата на димните газове.
Когато задържите долното ляво копче Ви показва температурата на димните газове и оборотите на вентилатора.
На първа степен, 9.6.18 не слизайте под 1000, изпробвано е, че и при добра тяга не гори добре.
Здавеите колеги. На вниманието на колеги които ползват пелетна камина Лили зацапва ли ви стъклото на камината. Моята я имам от 3 год и пробвал съм всекви дървесни пелети стъклото за два дена става черно че не мога да вида пламака. Когато ползвам слънчогледови по бива но тогава става бяло барал сум таум пелет и химии. същата работа карам я на 4.А именно 1,2 1,8 2.3 2,8 3,3 ана вентилатора 1300/ 1400. 1500 .1600. 1800..
вт окт 17, 2017 5:13 pmpikelll написа:
57 градуса.
Как ги постигане тия градуси на водата? При мен на първа степен, при студено време, повече от 43° неможе да направи, при по топло, когато вън е около 7°, стигам до 46° максимум на водата. В системата имам около 170л вода.
Някой може ли да ми каже как да вляза в сервизите настройки на палетна камина Лили
  • 1
  • 2

Тема "Настройки на пелетна камина Лили" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: