Най - вълнуващия въпрос зимно време.
Tat - напреднал
Със много голямо съжаление ви пиша че ефвкта е нула.Вече наистина незмам какво да направя .
шоп - майстор
Tat написа:
Със много голямо съжаление ви пиша че ефвкта е нула.Вече наистина незмам какво да направя .
Ами затвори крановете на всички други радиатори. Нека цялата циркулация преминава през този 28 глидеров радиатор. Да видим дали ще има ефект и ще топли целият!
Може да се окаже, че циркулационната помпа е слаба.
Tat - напреднал
Той затопли но спря първия после пък последния и след дълго обе,въздушаване сега пак всички топлят с изключение на него.
Tat - напреднал
Направих го това с затварянето топли но като ги отворя другите край
Tat - напреднал
Утре мисля да сложа още една помпа на самия етаж преди него
krasi92 - майстор
На работеща помпа ли обезвъздушаваш за да е толкова сложно
шоп - майстор
Tat написа:
Утре мисля да сложа още една помпа на самия етаж преди него
Каква ти е основната помпа?
Филтър има ли около помпата? Как се държеше системата преди поставяне на помпа? Проблема кога се появи, преди или след смяната на радиатора? Какво наложи смяната на този радиатор и какъв беше стария?
Tat - напреднал
Значи този радиатор е в стая на която имаше балкон и си работеше избихме стената и затворихме балкона за да раширим самата стая и радиатора го изнесохме чод прозореца като дебелата ръба отдоло си остана на същото място а от нея пуснахме алуминиева до него която последно сменихме с ф20 както и входящата е с 20ка.А обезвъздушаването го прави на пусната помпа.
Tat - напреднал
Тази ламя тръгна, обезвъздуших го без помпа,след това пуснах помпата на 3 и вече е топъл до половината остана индолната час.Помпата е 32ка на нея пиише 32-60 там е сложена отметката .Ох олекна ми малко благодаря на всички за добрите съвети сама нямаше да се справя.

Тема "Проблем с локално парно на дърва и въглища при отворена система" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: