• 1
  • 55
  • 56
  • 57
  • 58
  • 59
  • 60
Най - вълнуващия въпрос зимно време.
abcdefghijklmnopqrstuvwxz - майстор
пон окт 04, 2021 7:04 pmdari__1 написа:
вт сеп 21, 2021 10:00 amabcdefghijklmnopqrstuvwxz написа:
Прощавайте за офтопика:
Някой, ако продава контролер Titanic+ да ми пише на ЛС.
Имам такъв програматор мисля да го сменям защото това ще е втората година и не мога да се оправя с настройките му
Имаш ЛС.
kacelovo - помощник
пон юни 21, 2021 9:46 pmgazgenerator написа:
Пробвай с преинсталация на драйвера на кабела.
Да, това беше решението, след преинсталация всичко си тръгна.
Добър вечер колеги и аз се оборудвах с Контролер SKZP-02 ако може за съдействие за работа с него до сега не съм се занимавал с котли ще бъда благодарен за съдействието.Благодаря предварително
Здравейте!
Знаете ли от къде мога да закупя редуктор за ЕКОЕНЕРГИЯ 35kW,в България?
gazgenerator - специалист
Здравейте
Понеже темата много замря,ще ви помоля да споделите диаграмите си.Моята горелка е Екоенергия 15/25 и за момента горя въглища 6-20 от Айтос.
Прикачен файл:
Екранна снимка 2021-11-16 182948.jpg
Дам темата заспа .Искам да попитам ако взема вентилатор с датчик на хол управлението дали ще го управлява?? питам защото тягата на комина не е добра а четох че вентилатор с датчиг на хол сам си определя подаващия въздух .Корегира спрямо атмосверните влиания ако греша извинявам се :?
Дам темата заспа .Искам да попитам ако взема вентилатор с датчик на хол управлението дали ще го управлява?? питам защото тягата на комина не е добра а четох че вентилатор с датчиг на хол сам си определя подаващия въздух .Корегира спрямо атмосверните влиания ако греша извинявам се :?
gazgenerator - специалист
пет дек 10, 2021 10:49 pmНиколай_sp написа:
Дам темата заспа .Искам да попитам ако взема вентилатор с датчик на хол управлението дали ще го управлява?? питам защото тягата на комина не е добра а четох че вентилатор с датчиг на хол сам си определя подаващия въздух .Корегира спрямо атмосверните влиания ако греша извинявам се :?
Здравей
По принцип може стига да имаш тая букса на контролера
Прикачен файл:
3333.jpg
3333.jpg (48.29 KиБ) Видяна 1047 пъти
Ще ти трябва и софтуер който да управлява сензора на хол,който в текущата версия 2.46 го няма.
Можеш да пишеш до Timel да ти изпратят софтуер
Ще ти се появи тази опция в менюто на вентилатора
Прикачен файл:
4444.jpg
4444.jpg (37.82 KиБ) Видяна 1047 пъти
gazgenerator - специалист
съб дек 11, 2021 3:53 pmgazgenerator написа:
пет дек 10, 2021 10:49 pmНиколай_sp написа:
Дам темата заспа .Искам да попитам ако взема вентилатор с датчик на хол управлението дали ще го управлява?? питам защото тягата на комина не е добра а четох че вентилатор с датчиг на хол сам си определя подаващия въздух .Корегира спрямо атмосверните влиания ако греша извинявам се :?
Здравей
По принцип може стига да имаш тая букса на контролера
3333.jpg
Ще ти трябва и софтуер който да управлява сензора на хол,който в текущата версия 2.46 го няма.
Можеш да пишеш до Timel да ти изпратят софтуер
Ще ти се появи тази опция в менюто на вентилатора
4444.jpg
Сензора на хол не може да ти оправи тягата на комина! :-D Контролер със сензор на Хол може да променя оборотите на вентилатора,за да поддържа едно и също горене в горелката при променяща се тяга в комина. Примерно ако духа силен вятър.Ако се сложи клапа на комина,ще върши почти същата работа.Може да се монтират и клапа и сензор на Хол.Така клапата ще помага на сензора да компенсира по бързо
purkinie - напреднал
И така.....
Да споделя и аз една кардиограма на моят Франкищайн......

Прикачен файл

IMG_20211208_071954.jpg

Прикачен файл

IMG_20211208_071937.jpg
  • 1
  • 55
  • 56
  • 57
  • 58
  • 59
  • 60

Тема "Контролер SKZP-02 настройка и съвети" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: