• 1
  • 26
  • 27
  • 28
  • 29
  • 30
  • 60
Най - вълнуващия въпрос зимно време.
Rlulchev - напреднал
Редуктора го закупих от магазин за железария втора употреба има из нета много за 140лв. Вала е от планя или абрехт кои както го казва за 70лв. Ножовете са от матерял за шпонки 1м 10лв. 15х15мм. Другото се вижда. Големината зависи от дебелината на ножовете и растоянието на плочата със перпендиколярните винкелчета. Това всеки си го решава колко да бъде а може и да се направи реголиращо.Ако имате въпроси пишете на лично да не разводняваме темата. Да добавя и гледане на доста клипчита за да отсея това което мисля че е правилно макар че това е малко относително.Има още работа но бързах да видя дали работи. Лека вечер на всички и лек отоплителен сезон.
Rlulchev - напреднал
Модула е получен свързан и работи . Качих и версия 2.11. Имам доста въпроси но нека да поистине времето ида ми отлежи малко инфото.
a44o - напреднал
Днес излезе пробна версия 2.16Б и 2.17Б подробности на сайта http://costerowniki.pl/pl/p/WERSJE-TESTOWE/19
transportna - специалист
Сложих версия 2.16 и на пръв поглед видях доста благинки. Едната от тях е за количеството гориво в бункера и на колко да бъде минимума за да те алармира. Изведен е на екрана стойноста на вентилатора. Добавен е и работа на котела по температурен таймер. Супер функция, която я чаках от миналия сезон. Има и още, но ще ги разучаваме в движение.
Здравейте!
Моля за повече информация и отзиви за версия 2.16В
transportna - специалист
a_tenov - Вече пуснаха версия 2.17В, която е същата като 2.16В но е добавено една стрелкичка надолу указваща че котела работи с температура по-малка от зададената му.
За мен тази версия е супер, защото можеш да си правиш повече финни настройки и да накараш котела да работи в таймер по температура. Другата екстра е да можеш да зададеш динамиката за контрол на температурата. Параметъра е от 1 до 7 като 1 е най-бавната. До момента в по-старите версии параметъра е бил зададен на 4.
Но се прокрадва мнение да се направи нова версия на софтуера в която да си избираш дали да си начинаещ и да имаш по-малко възможности за контрол или да си експерт с възможности да променяш повечко параметри. Времето ще покаже дали е удачен и такъв вариант.
Благодаря за разяснението,ще заредя и аз версия 2.17В. :)
a44o - напреднал
Налична е тестова версия 2.18 Б който желае да зарежда!
Желая хубави Коледни и новогодишни празници !
Здравейте!
Всичко е ок по версиите на контролерите(2.17В,2.18 тестова),ама LCD термостатите 2.10.Някой знаели защо толкова се бавят новите версии за термостатите?
Поздрави!!!
  • 1
  • 26
  • 27
  • 28
  • 29
  • 30
  • 60

Тема "Контролер SKZP-02 настройка и съвети" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: