• 1
  • 50
  • 51
  • 52
  • 53
  • 54
  • 60
Най - вълнуващия въпрос зимно време.
papagala - напреднал
нед дек 06, 2020 5:06 pmВалтер Желязков написа:
На мен ми харесва. Помага ми да оптимизирам горивния процес. Имам постоянно наблюдение на процента кислород в изгорелите газове, колко е в момента и колко трябва да бъде. Работи съвместно с контролера, като прави корекция на въздушния поток, но може да се ползва и като самостоятелно устройство на всякакъв котел на твърдо гориво. Не очаквайте чудеса, няма да коригира грешните настройки и да даде голяма икономия на гориво. Все още не съм качил последната ведсия 2.43, в която има добавена функция на стабилизация и промяна на работата на контролера с анализатора и го ползвам само за наблюдение.
А с груповата поръчка докъде стигнахте ?Има ли достатъчно желаещи?
Валтер Желязков - специалист
Когато решите, до момента са четирима желаещи.
пон дек 07, 2020 6:13 pmВалтер Желязков написа:
Когато решите, до момента са четирима желаещи.
Здравейте, аз също желая да поръчам 1 бр. контролер и 1 бр. интернет модул. Как става самата поръчка -всеки си поръчва и плаща сам или някой прави и плаща обща поръчка .
Валтер Желязков - специалист
Всеки сам решава, на груповата си делим разхода за превода на плащането и доставката.
Валтер Желязков - специалист
В понеделник ще поръчвам газ-анализатор от Тимел, ако има желаещи, контакт на ЛС или телефон.
​​​​​​​
​​​​https://www.costerowniki.pl/pl/p/Analiz ... -02-eco/48
Валтер Желязков - специалист
вт дек 01, 2020 7:44 pmStoyanov79 написа:
Решихте ли проблема с контролера, какво се оказа и как го решихте?
kacelovo - помощник
Здравейте отново, Благодаря за помоща, Ето и дългоочакваните снимки с настройките https://mega.nz/folder/nVg0AZ5Y#PZhenyOVVdPRlHYajfz8eA
Горелката е APR 25kw, котела е 85-та година, триходов с частична изолация от панели, метален с тръбна скара под която е горелката. В момента горя в съотношение сл.пелети 4х15кг и антрацит 1х25кг. Вързани 2 лири и 7 радиатора с термоглави.
Здравейте колеги, честита Коледа на всички. Желая ви да сте здрави и щастливи! Нямах време да пиша напоследък. Проблема с контролера го разреших. Благодарности на колегата kabel96 за съдействието. Неговата диагноза се оказа най-вярна. Оказа се изгорял симистор. Компонента закупих по оригиналните параметри за 1,18 лева от онлайн магазин за електроника. Презапоих го и вече всичко е наред. Благодаря на всички отзовали се в страхотния форум. Весели празници!
Валтер Желязков - специалист
Благодаря, че споделихте.
Весели празници на всички!
Здравейте колеги! Бихте ли споделили какъв трипътен вентил трябва да монтирам за да се управлява от контролера Timel? Намирам варианти но не съм сигурен. Моля да споделите опита си.!Благодаря предварително. Хубав ден.
  • 1
  • 50
  • 51
  • 52
  • 53
  • 54
  • 60

Тема "Контролер SKZP-02 настройка и съвети" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: