Най - вълнуващия въпрос зимно време.
krasdim - помощник
Здравейте колеги , искам да си настроя горелката да се включва в определи часове от денонощието , а именно - 12-22ч. , 00-02ч. и 04-08ч.
и по този повод имам въпрос , че нещо не ми се получава - какви параметри трябва да въведа и в кои полета ? Аз го правя по следния начин- маркирам с чавки три параметъра/ три реда / в първия въвеждам 12.00 - 22.00 , на втория ред 00.00 - 02.00 и на третия 04.00 - 08.00. Всичко това става в 7ч. , на който час е настроена и горелката , при което ми изписва в 12ч. OFF на дисплея в горния ляв ъгъл , след като горелката е в режим на таймер. Очевидно , че нещо не правя както трябва. Моля помогнете!!! И още нещо- защо , когато при въвеждане на проценти на вентилатора - 5% в сервизните настройки за суспенд , при преминаване в режим на "Поддържане" ми дава грешка FAN ERROR. Когато този параметър е 0 си работи нормално и подържа , пробвал съм и при 1% и отново същата грешка. Горелката съм я закупил през м.май 2017г. , а при влизането в сервизните настройки се появява 1.8/1.4. Желая спорна седмица.
filmatoplo - майстор
Много има да учиш ,прочети в темата за горелките Грейко.
krasdim - помощник
Човек се учи докато е жив.
krasdim - помощник
А по повод четенето на форума съм на 500 стр.
filmatoplo - майстор
Хубаво е да пишем за Грейко в оная тема дето си на 500 страница.там ще ти отговоря.
krasdim - помощник
Мисля , че успях , но на последната страница.Неволно съм я публикувал като нова тема , за което се извинявам. Целта ми беше да е във форума касаещ пелетни горелки "Грейко".
krasdim - помощник
А тази тема очевидно и за триене.

Тема "Настройка програматор - таймер Грейко РБ 20" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: