• 1
  • 2
Най - вълнуващия въпрос зимно време.
vakleto - напреднал
От този сезон съм с котел за цялата къща и имам един въпрос.Помпата в момента се включва на 40 а се изключва на 60.Питането ми е добре ли е това или трябва промяна.
gnt69 - майстор
vakleto написа:
От този сезон съм с котел за цялата къща и имам един въпрос.Помпата в момента се включва на 40 а се изключва на 60.Питането ми е добре ли е това или трябва промяна.
Защо я изключваш на 60. :partyman:
vakleto - напреднал
човека който връзваше котела е правил настройките и ми каза че в началото на сезона ще ги оставим така а когато станало по студена ще вдигнем на 65-70 градуса,за това ми е питането нормални ли са тези настройки.
gnt69 - майстор
vakleto написа:
човека който връзваше котела е правил настройките и ми каза че в началото на сезона ще ги оставим така а когато станало по студена ще вдигнем на 65-70 градуса,за това ми е питането нормални ли са тези настройки.
Щом ти е топло значи е добре.
andy_forresite - майстор
Звънни му утре да се донесе до вас и да ти смени клемите на термостата. Изключването на 60 е глупост. Точно тогава трябва да работи. Пелетен котел ще го преживее, но на въглища и дърва ще изври като чайник.
LazarGanev - "Велик майстор"
Боже, колко мъка има на тоя свят, Боже! :gott:
Rumen72 - специалист
LazarGanev написа:
Боже, колко мъка има на тоя свят, Боже! :gott:
Въздъхна Моканина!
Rumen72 - специалист
Rumen72 написа:
LazarGanev написа:
Боже, колко мъка има на тоя свят, Боже! :gott:
Въздъхна Моканина!
Туй от „Бялата лястовица” ли беше или от „На нивата”?
naskov - майстор
vakleto написа:
От този сезон съм с котел за цялата къща и имам един въпрос.Помпата в момента се включва на 40 а се изключва на 60.Питането ми е добре ли е това или трябва промяна.
Защо ли си мисля, че колегата е настроил помпата да включва на 40, а горелката да спира на 60 :? Ако не е така, то тогава наистина мъка :|
fbr - майстор
Rumen72 написа:
Rumen72 написа:
LazarGanev написа:
Боже, колко мъка има на тоя свят, Боже! :gott:
Въздъхна Моканина!
Туй от „Бялата лястовица” ли беше или от „На нивата”?
Нито едното, нито другото. Нещо свързано с ЕРП-то би трябвало да е.
  • 1
  • 2

Тема "Правилни настройки на котела." | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: