• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 7
Най - вълнуващия въпрос зимно време.
Здравейте, може би се повтарям тъй като има такава тема, но моля да ме извините, тъй като не намерих нужната ми информация. Става въпрос за настройка на пелетна горелка Голдън файер, или по- конкретно за кодовете за направата им, защото ми омръзна да давам по 80.00 лева на посещение на монтьор и все да си оставят вратички за следващо идване. Горелката е от новите и в общи линии имаме достъп само до промяна на температурата. При последното посещение видях, че се влиза с някакъв първоначален код за достъп ( който естествено се криеше с ръка), но май беше 0000 , а след това на всяка настройка отговаряше някаква буква( напр . горелка, шнек, пелети и т.н) , та МОЛЯ помогнете, надали вече някой не ги е пробил тези кодове, предварително благодаря!
https://goldenfire.alle.bg/%D0%BF%D0%BE ... %B8%D0%B8/
Тук има доста информация.Дано да ти свърши работа.
gnt69 - майстор
Biliana_25 написа:
Здравейте, може би се повтарям тъй като има такава тема, но моля да ме извините, тъй като не намерих нужната ми информация. Става въпрос за настройка на пелетна горелка Голдън файер, или по- конкретно за кодовете за направата им, защото ми омръзна да давам по 80.00 лева на посещение на монтьор и все да си оставят вратички за следващо идване. Горелката е от новите и в общи линии имаме достъп само до промяна на температурата. При последното посещение видях, че се влиза с някакъв първоначален код за достъп ( който естествено се криеше с ръка), но май беше 0000 , а след това на всяка настройка отговаряше някаква буква( напр . горелка, шнек, пелети и т.н) , та МОЛЯ помогнете, надали вече някой не ги е пробил тези кодове, предварително благодаря!
Ето тука са твоите хора. Има и 40 страници информация. ЦЪК
marian061 написа:
https://goldenfire.alle.bg/%D0%BF%D0%BE ... %B8%D0%B8/
Тук има доста информация.Дано да ти свърши работа.
Егаси пича!!! Първо мнение и колко ценно!!!
А Русе, както винаги, е точен. Обявявам го и за форумния фотошоп, resize image man и т.н.
Благодаря, но точно това имах предвид, че темата вече е поставяна :?
Много се пазят тези от фирмата...
Biliana_25 написа:
Много се пазят тези от фирмата...
Ни ги знам дали са пазят, пичелят или кото и да е там, праят, ама ти що ни чети по рано.
Някои са справят с кодовете, ама са единици.
Има една тема за Натурела. Струва няколко парички, някой вещ {не чак вещица}, да свърже кабеляка и после пак въпроси, но по лесни. И си пише на чист новобългарски.
Rumen72 - специалист
Biliana_25 , ако решите да разкостите горелката и да смените управлението и нямате нужда от това което е в момента - пишете!
filmatoplo - майстор
То голденфайера страда на 90% от управлението и 90% от тарикат майсторите .
Rumen72 - специалист
filmatoplo написа:
То голденфайера страда на 90% от управлението и 90% от тарикат майсторите .
Що така , мастореее , не е убаво с рогите, пък ако го продава и не и трябва....., на мен ще ми влезе в употреба. Много си е хубаво управлението има сума ти и опции, можеш и в изчакване в поддръжка до 3 часа да работи, стига да искаш де , на грейкото поддръжката до 30 мин и после проблеми, а със здраве!
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 7

Тема "ПОМОЩ! Настройки на ПЕЛЕТНА горелка" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: