Най - вълнуващия въпрос зимно време.
здравейте колеги имам проблем моята печка алфа плам лука немога да настря количеството пелети ако някои знае моля да помага
bmahob - майстор
Снимай управлението
Ако може малко инфо как да коригирам подаването на пелети
bmahob - майстор
Брят виж какво съм писал за да видим как да помогнем... Снимай с какво управление си
filmatoplo - майстор
Здравейте ,има ли някой с такава камина Алфа плам Лука въздушна.Да питам нещо ,у по точно дали може да се настройва въздушния поток на камината .Не откривам такава настройка .
bmahob - майстор
нед окт 10, 2021 3:47 pmfilmatoplo написа:
Здравейте ,има ли някой с такава камина Алфа плам Лука въздушна.Да питам нещо ,у по точно дали може да се настройва въздушния поток на камината .Не откривам такава настройка .
Има виж най долния ред от там натам почва...

Прикачен файл

Screenshot_20190105-093222_1546851147207.png
filmatoplo - майстор
На Алфаплам Лука въздушна управлението е от по старото .Питането ми е за вентилатора който обдухва въздуха в помещението .Това което ме интересува е дали може този въздушен поток може да се изменя .Сега което наблюдавам е ,че се изменя заедно със промяната на мощностите ,или на степен 1 върти най бавно ,на втора мощност и така до 5 се усилва .
bmahob - майстор
пон окт 11, 2021 8:55 amfilmatoplo написа:
На Алфаплам Лука въздушна управлението е от по старото .Питането ми е за вентилатора който обдухва въздуха в помещението .Това което ме интересува е дали може този въздушен поток може да се изменя .Сега което наблюдавам е ,че се изменя заедно със промяната на мощностите ,или на степен 1 върти най бавно ,на втора мощност и така до 5 се усилва .
Може, само че там е волтове има 5степени

Прикачен файл

Screenshot_20190105-093232.png
filmatoplo - майстор
Днес бях при камината ,и настройвах обдухвашия вентилатор ,има настройки в менюто . :wink:

Тема "алфа плам лука 8.5 настройки пелети" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: