Най - вълнуващия въпрос зимно време.
seiko72 - специалист
здр на всички ясно е че някои майстори са си настроили камините и ги няма в форумите за да помагат на новите като мен на някой любезен майстор може ли да ми даде съвет как опция р26 при мен в началото беше на 1 понеже се опитвам да махна външния стаен термостат които ми го монтираха казва се honeywell, тази опция като я превключих на 0 промени се следното, като вляза в меню tern мога да настройвам температура на водата на колко искаш като го превключа на 1 не можеш да настройваш температурата на водата понеже съм нов в тези неща според вас правилно ли съм подходил към тази опция,и най важното искам да питам въпросния стаен термостат как мога да го премахна като го изключа от контакта и задам примерно 3 та степен или независимо каквато и да е степен , вдига примерно 40 градуса след това започва да гасне камината индикация OFF и пламъчето L4 започва да мига докато не спре да работи камината, това въобще го не знам какво е и мога да чакам с часове да запали отново и това стана от както техниците ми монтираха термостата явно има нещо включено и не знам кое е попитах тук в форума и всеки се дърпа а външния стаен термостат е едно недоразумение когато го настроя на 22 гр камината гасне и след 10 минути се запалва отново ,е къде е икономията ,ново палене,запалителната свещ постоянното вкл и изк тя се съсипва моля ви ако можеш дайте ми някакъв съвет че ще откача.
gnt69 - майстор
seiko72 написа:
здр на всички ясно е че някои майстори са си настроили камините и ги няма в форумите за да помагат на новите като мен на някой любезен майстор може ли да ми даде съвет как опция р26 ново палене,запалителната свещ постоянното вкл и изк тя се съсипва моля ви ако можеш дайте ми някакъв съвет че ще откача.
Сейко дай първо името на камината и тогава питай. И ползвай ги тия точки и запетаи че почнах да чета ама не можах да дочета, направо ще откача.

Тема "пелетна камина 25 kw" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: