Най - вълнуващия въпрос зимно време.
чет дек 05, 2019 4:26 pmfilmatoplo написа:
...спящ пожарникар ли беше :wink:
Алоооо!!! Пожарникарят никога не спи. Той носи дежурството бодро и за вашият спокоен сън се грижи.
Както и полицаит. Той също никога не спяи, просто си изпълнява съвестно задълженията, като дебнае в полицейска засада, самостоятелно или в екип.
Сега ясно ли е на всички?!!! А Натурела е №1.
maistora1965 - специалист
Казва се ноторела :lol:
filmatoplo - майстор
:prayer: :) Слушам старши -виноват съм ,шса поправя.
вт яну 30, 2018 11:05 pmrcmodeli написа:
Здравейте на всички! Ще ме извините, ако не е тук мястото но искам да попитам някой правил ли е опити с този контролер да го монтира на универсална горелка? В момента правя една такава и се чудя с какъв контролер да е подкарам?
в момента съм слоил на полска роторна горелка управление на натурела работи перфектно на пелети само с фото датчика на мога да му намеря правилно място да не се нагрява в момента съм го сложил на вратичката
чет апр 08, 2021 8:35 ammilen_davidkov написа:
... фото датчика на мога да му намеря правилно място да не се нагрява в момента съм го сложил на вратичката
Пробита ли е вратичката?
чет апр 08, 2021 8:53 amТрифон П.Трифонов написа:
чет апр 08, 2021 8:35 ammilen_davidkov написа:
... фото датчика на мога да му намеря правилно място да не се нагрява в момента съм го сложил на вратичката
Пробита ли е вратичката?
пробих я и сложих едно стъкло пред фото датчика
чет апр 08, 2021 9:57 ammilen_davidkov написа:
пробих я и сложих едно стъкло пред фото датчика
Можеш да монтираш тръбичка на вратата, в която да монтираш фотото, някъде слад изхода на вентилатора да вземеш въздух, и с някакъв маркуч, примерно гофра, като на шнековете, да отведеш към тръбата с фотото.
Така ще се охлажда датчика и можеш да подаваш вторичен въздух в зоната на горенето. Получаваш 2 в 1.
Трябва да направиш щуцер на главната тръба за въздух към горелката и още един, на тръбичката за фото датчика.
чет апр 08, 2021 12:07 pmТрифон П.Трифонов написа:
чет апр 08, 2021 9:57 ammilen_davidkov написа:
пробих я и сложих едно стъкло пред фото датчика
Можеш да монтираш тръбичка на вратата, в която да монтираш фотото, някъде слад изхода на вентилатора да вземеш въздух, и с някакъв маркуч, примерно гофра, като на шнековете, да отведеш към тръбата с фотото.
Така ще се охлажда датчика и можеш да подаваш вторичен въздух в зоната на горенето. Получаваш 2 в 1.
Трябва да направиш щуцер на главната тръба за въздух към горелката и още един, на тръбичката за фото датчика.
добри идеи ще проверя дали няма да може да се монтира на пътя на въздуха нещо подобно ката на горелка Грейко

Тема "Универсална горелка с контролер NATURELA" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: