Най - вълнуващия въпрос зимно време.
rcmodeli - специалист
Трябва да снимам котела и къде мисля да сложа датчика.. днес цял ден се занимавам с редукторите на горелката утре довършвам и започвам да навивам шнековете..
phantom_ - специалист
Фото сензора е много чувствителен, може да е изведен и той. Осветеноста му може да се регулира според твоето искане от контролера!
rcmodeli - специалист
Така се получи горелката. Провбах е на орехи( цели и трошени) талаш и пелети. за мен работи добре. Имам и клипове но не знам как да ги кача.

Прикачен файл

Picture 0133.JPG

Прикачен файл

Picture 0122.JPG

Прикачен файл

Picture 0111.JPG
filmatoplo - майстор
Горелката изглежда добре ,но едвали е подготвена за пълен автомат,може да мине и c по евтини релета .
phantom_ - специалист
Добре е станала но много сложно бе човек. Пълна автоматика може би няма да стане но трябва дасе пробва. Клип най лесно е да качиш в youtube. Отдолу подаването с 90гр. Коляно ли го направи? Дай някой снимка и от там.
rcmodeli - специалист
Да с коляно 4'' утре ще снимам и шнековете, че е разглобих за боя.

Прикачен файл

2.JPG

Прикачен файл

1.JPG

Прикачен файл

0.JPG
rcmodeli - специалист
А за автоматиката трябва да си стане не виждам причина да не стане пълен автомат при положение, че си има и запалка,
filmatoplo - майстор
Със фотоклетка ли смяташ да бъде щото имам известни съмнения .
rcmodeli - специалист
Честно казано не съм мислил, защото дефрото няма автоматично палене така че ... Не знам. А запалката е слагана просто да е има. Лятото ще и търса контролер важното е че направих котела и горелката. Контролера ще го измисля.

Тема "Универсална горелка с контролер NATURELA" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: