Най - вълнуващия въпрос зимно време.
Трябва ми добра пелетна камина с водна риза за вила 130 кв.м. +баня и бойлер.Давайте предложения. Цената разумна, качеството приемвливо.
Фитилчо - майстор
Хубаво и евтино са на два различни щанда в магазина.
Какво разбираш под- РАЗУМНА?
На ти! Екоспар, Термолукс- 18кВт. :-D
Камина Грейко.
Камина Виктория Б
Втората я има и във въриант котел.
И двете са по подходящи, понеже са с по малка максимална и минимална мощност.
Освен това са български.
bmahob - майстор
Алфа Плам коммо 21 /с български части :-D / част от деатйлите в Завода 26-ти май Благоевград :lol:
Момчета, айде по сериозно!
100 квадрата ги топля средно с 5 кв/ч от началото на сезона.
Зимата е топла, можем да я охладим до към ....хм, няма нужда.
Работата е ясна. Предложете нещо по нормално, подходящо! Не като едно време- 30-50 киловата за 120 квадрата къще.
Даже и това не е грешка защото конюнктурата беше такава, живота...
Ама сега живеем СЕГА. Еволюция, тихнологии...
Не знам, сигурно не го казах добре. Гледах някаква италианска 6000 лв. бърнит 2600лв. Знам за евтиното и хубавото и за неразумното пазаруване. Смятам че форумите са за това.Да отсееме нещата и да не раздаваме така парите, щото без пари е лошо, знам го от опит. Благодаря!!!
megre написа:
Не знам, сигурно не го казах добре. Гледах някаква италианска 6000 лв. бърнит 2600лв. Знам за евтиното и хубавото и за неразумното пазаруване. Смятам че форумите са за това.Да отсееме нещата и да не раздаваме така парите, щото без пари е лошо, знам го от опит. Благодаря!!!
В такъв случай, предлагам следното- дай сичките пари за камина, че да не са чудиш как да си зашиеш нервите!
Без пари бил, та и от опит!!! Аз имам по богат опит, вервай ми!
Квото и да ти пишем, решаваш сам. Безполезно е да се оправдаваш с форуми разни.
bmahob - майстор
В такъв случай прочери дерза ията на колегите с бурнит от тая година.... иначе ще си като мен първо купих после намерих форума.... и сега отоплението ми зтана хоби :-D

Тема "Пелетна камина с водна риза." | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: