• 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 27
Най - вълнуващия въпрос зимно време.
filmatoplo - майстор
:? Поддържане ли -с оригиналното управление има ли такава функция , аз мисля че само спира подаване и вентилатор и чака .
МИРАЖ - специалист
пет яну 18, 2019 12:47 pmfilmatoplo написа:
:? Поддържане ли -с оригиналното управление има ли такава функция , аз мисля че само спира подаване и вентилатор и чака .
има подържане :yawinkle:
filmatoplo - майстор
Я обясни как и кога влиза в поддържане -какво е управлението , при този който аз монтирах има само 1 настройка и при достигане на зададената температура спира и чака без да подава гориво и въздух :? .
МИРАЖ - специалист
пет яну 18, 2019 2:02 pmfilmatoplo написа:
Я обясни как и кога влиза в поддържане -какво е управлението , при този който аз монтирах има само 1 настройка и при достигане на зададената температура спира и чака без да подава гориво и въздух :? .
В оригиналното управление има такива функция.В инструкция пише.Натискаш едновременно двете копчета старт и меню за три секунди и влизаш настройки език и режим на подаване и изчакване.Това като се настрои се включва винаги през 40 мин.например. Бачка,не бачка котела то си подава там 2 те секунди.Така са го програмирали
filmatoplo - майстор
:? Значи в този режим се влиза ръчно :) .
МИРАЖ - специалист
пет яну 18, 2019 2:53 pmfilmatoplo написа:
:? Значи в този режим се влиза ръчно :) .
не не :) там влизаш за да го настройваш , стайния термостат когато каже че е топло вкарва котела в този режим на изчакване , като при грейко , само дето тук няма модулация на скорости , запалки , светлинни датчици и ........
Палиш есента и гасиш на пролет
filmatoplo - майстор
:) Ясно благодаря за пояснението ,не съм ползвал термостат с този вид котел .В друга тема колега бе писал че само спира при сигнал от стаен термостат ,явно той още не е бил запознат с функциите на котела .
Ruglio - помощник
Еее добре де ама мойа е с 8 дупки отгоре на Димоотводните тръби [youtube][/youtube]
Ruglio - помощник
Ето какво притежавам
filmatoplo - майстор
Колко киловата е 25 или 35 . 1 към 1 прилича на този който аз съм монтирал модел Хидротерм обаче 58 клв .
  • 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 27

Тема "Пелетни котли Хидро терм - Hydro term мнения???" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: