• 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
Най - вълнуващия въпрос зимно време.
sokolov.91 - майстор
Това е финално под котела. Стана като абонатна :-D

Изображение
LazarGanev - "Велик майстор"
Ако това нещо го направя у някой клиент, фърча директно през терасата, ама за "направи сам" няма проблеми :-D
sokolov.91 - майстор
ср май 30, 2018 7:17 pmLazarGanev написа:
Ако това нещо го направя у някой клиент, фърча директно през терасата, ама за "направи сам" няма проблеми :-D
Обемния монтаж не е проблем за мене дори и майстор да го направи. Само се надявам да работи.
чет май 31, 2018 11:50 amsokolov.91 написа:
ср май 30, 2018 7:17 pmLazarGanev написа:
Ако това нещо го направя у някой клиент, фърча директно през терасата, ама за "направи сам" няма проблеми :-D
Обемния монтаж не е проблем за мене дори и майстор да го направи. Само се надявам да работи.
Соколе, то и язе можем, и да проектирам- тоже, ма козата си сака пръчо.
Дома се топлим без проблеми по мойот проект, ама като му погледнем направията....
Ти си се справил много по добре от мен, а на мене ми се ще да си викна "майстор", че да ми оправи визията.
sokolov.91 - майстор
чет май 31, 2018 7:31 pmТрифон П.Трифонов написа:
чет май 31, 2018 11:50 amsokolov.91 написа:
ср май 30, 2018 7:17 pmLazarGanev написа:
Ако това нещо го направя у някой клиент, фърча директно през терасата, ама за "направи сам" няма проблеми :-D
Обемния монтаж не е проблем за мене дори и майстор да го направи. Само се надявам да работи.
Соколе, то и язе можем, и да проектирам- тоже, ма козата си сака пръчо.
Дома се топлим без проблеми по мойот проект, ама като му погледнем направията....
Ти си се справил много по добре от мен, а на мене ми се ще да си викна "майстор", че да ми оправи визията.
Да разбирам, че ти харесва ли или като за първи път става? На мен ми харесва, но аз съм пристрастен, защото е мое изпълнение и до ссега небях се докосвал до лепачка и до преди 1 месец незнаех как се лепят такива тръби. Лазар пък каза, че това направи ли го някъде ще го метнат от терасата. Той обаче е истински майстор и неговата гледна точка е доста далече от моята.
пет юни 01, 2018 12:24 pmsokolov.91 написа:
...
Перфектно е.
Пробите минаха ли?
sokolov.91 - майстор
пет юни 01, 2018 1:13 pmТрифон П.Трифонов написа:
пет юни 01, 2018 12:24 pmsokolov.91 написа:
...
Перфектно е.
Пробите минаха ли?
Не съм ги викал още от фирмата да го палиме, защото още чакам надзора да мине. Отдвлно дето имам още 2 радиатора да опроводя. Иначе аз трасетата до тук ги пробвах. Напълних на 4 атмосфери (толкова е налягането от водопровода) и няма течове никъде.
пет юни 01, 2018 1:45 pmsokolov.91 написа:
...Напълних на 4 атмосфери (толкова е налягането от водопровода) и няма течове никъде.
Бе огън си, няма са притисняваш- справяш са отлично за набор на щерката, ма няма ти я дам, че вече си бита карта, щом мислиш за отопление и разни такива домошарски работи.
Шегувам са де. Дано да работи според очакванията.
Поздрави!
sokolov.91 - майстор
пет юни 01, 2018 9:06 pmТрифон П.Трифонов написа:
пет юни 01, 2018 1:45 pmsokolov.91 написа:
...Напълних на 4 атмосфери (толкова е налягането от водопровода) и няма течове никъде.
Бе огън си, няма са притисняваш- справяш са отлично за набор на щерката, ма няма ти я дам, че вече си бита карта, щом мислиш за отопление и разни такива домошарски работи.
Шегувам са де. Дано да работи според очакванията.
Поздрави!
Благодаря. И аз се надявам да не съм оакал нещо и всичко да работи добре. Относно щерка ти... няма да казвам, че не я искам да не се обидиш, но ще кажа, че вече имам половинка в живота. Имам и дъщеричка на 3 годинки :)

А как се беше заял с мене няколко страници по-назад, а? :partyman:
sokolov.91 - майстор
Ето така

Изображение

Изображение

И после затварям все едно не е било нищо.
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8

Тема "Малко Въпроси за отопление на газ" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: