Най - вълнуващия въпрос зимно време.
MMB
Здравейте!
От няколко дни имаме пелетна камина Luka 8,37 kw na Alfa Plam. При зададена ръчно температура и достигането й, камината продължава да работи. Пример: Задавам температура 22 градуса на въздуха в стаята, а тя прави 27 и още ще вдига, ако не я изключа принудително.
Каква може да е причината? То ние още ч разучаваме, но с това не можем да се справим.
Ако някой знае моля да помогне! Благодаря!
чет апр 05, 2018 10:43 pmMMB написа:
Здравейте!
От няколко дни имаме пелетна камина Luka 8,37 kw na Alfa Plam. При зададена ръчно температура и достигането й, камината продължава да работи. Пример: Задавам температура 22 градуса на въздуха в стаята, а тя прави 27 и още ще вдига, ако не я изключа принудително.
Каква може да е причината? То ние още ч разучаваме, но с това не можем да се справим.
Ако някой знае моля да помогне! Благодаря!
Здравей колега. Идентична ситуация и при нас. Явно не е само при нас. Разпечатох си упътване на български език от Интернет. Четох го десетки пъти и няма управия. На телефона даден от фирмата продавач ни обясняват че едва ли не не правим явно нещата к аз кто трябва и затварят. Ако откриеш нещо моля звънни ми 0885773020 ще ти бъда благодарен.
filmatoplo - майстор
До колкото знам се натиска и задържа бутон 3 и с бутони 1 и 2 се регулира надолу на горе .
van78 - напреднал
Аз се интересувах за такава камина и един техник ми каза ,че това било минуса на сухите Alfa plam защото нямат stand by
bmahob - майстор
нед дек 30, 2018 8:01 pmvan78 написа:
Аз се интересувах за такава камина и един техник ми каза ,че това било минуса на сухите Alfa plam защото нямат stand by
I :-D :-D :-D каза голяма глупост току що
нед дек 30, 2018 8:59 pmbmahob написа:
нед дек 30, 2018 8:01 pmvan78 написа:
Аз се интересувах за такава камина и един техник ми каза ,че това било минуса на сухите Alfa plam защото нямат stand by
I :-D :-D :-D каза голяма глупост току що

Е, голяма работа, кой знай ко станало. Бъди снизходителен!
van78 - напреднал
Имам commo 15 kw.и Да Винчи 18 kw. и двете са с управление micronova но са различни и мислим да вземем на баба топловъздушна камина и за това поразпитах тук там. Техника на фирмата от която взехме Alfa plam ми го каза това ,че дори и да достигне зададената температура на въздуха камината няма да се загаси и ще продължава да си работи. Контролера на въздушните камини на Alfa Plam бил пак на micronova но друг модел затова споделих какво са ми казали иначе и аз бях много навит да вземем такава камина,така че ако не е вярно споделете.

Тема "Настройки на пелетна камина Luka" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: