Най - вълнуващия въпрос зимно време.
пет окт 22, 2021 12:53 pmЦецо написа:
Във Видин до вчера нямаше пелети никъде.От днес има навсякъде на цена 12 лв. торба и се сетих за Димитър Попов , който казваше "За Бога братя българи не купувайте".
Евтини бе :-D
krasi92 - майстор
Значи са менте :-D. Гадна работа ако не сте заредили лятото. Сега е ден година храни.
bmahob - майстор
При 12лв торба минавам на ток, да си ги заврят..... Или заплата треа да ми стане 3000 :-D
шоп - майстор
съб окт 23, 2021 6:13 pmbmahob написа:
При 12лв торба минавам на ток
До 31.12.2012 според мен на нагревател и нощна тарифа е за предпочитане спрямо газ или пелети. С климатик или ТП е още по-гот.

След като разберем от 01.01.2022 каква ще е цената на дневна и нощна ел. енергия ще градим стратегии. Доколкото разбрах от 01.11.2021 ще има ново увеличение на природния газ :x
bmahob - майстор
Аз пелети си взимманвсека година май, така че тая зима я не мисля.....
шоп - майстор
съб окт 23, 2021 7:05 pmbmahob написа:
така че тая зима я не мисля.....
Обаче ще дойде зима 2022/2023 и ако си мислищ че енергоносителите ще паднат си оптимист :idea:
krasi92 - майстор
Може пък доходите да се вдигнат
Цецо - специалист
В Лидл от понеделник на 8.49 , така че 12 лв. е спекула.
ves-ko - специалист
нед окт 24, 2021 2:12 pmЦецо написа:
В Лидл от понеделник на 8.49 , така че 12 лв. е спекула.
В момента всичко е спекула и полит-игри. Надявам се след изборите нещата постепенно да се нормализират.
burner - специалист
пон окт 25, 2021 9:55 amves-ko написа:
нед окт 24, 2021 2:12 pmЦецо написа:
В Лидл от понеделник на 8.49 , така че 12 лв. е спекула.
В момента всичко е спекула и полит-игри. Надявам се след изборите нещата постепенно да се нормализират.
Не виждам връзка между повишението на цените на енергоносителите по световните борси, с нашите избори.

Тема "Скъпи пелети" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: