Най - вълнуващия въпрос зимно време.
preslav - майстор
ср апр 17, 2019 7:24 pmkalin72 написа:
Най-лошото е, че нямат цени на ФейсбукО, а и не ми отговарят на писанията там :)
Инак техното BBQ изглежда доста добре, и честно казано, бих си го купил, след като ми отговорят на питанията :)
Не си ли свикнал вече - мангалите на пазара все скачат с "кЪт за тебе бате". Явно те чакат да клъвнеш яко, сверяват си часовника. Утре ще имаш неустоима оферта, сега ти внушават, че желаещите са много и ще трябва да почакаш - не си сам, с теб съм, нищо не очаквам!
kalin72 - майстор
Ами свикнал съм да си цена парите :) Та, бих се разделил с 500 лева за барбекю на пелети, с чугунена скара, стабилно направено. Що да не подпомогна българското производство?
ср апр 17, 2019 7:07 pmpreslav написа:
ср апр 17, 2019 6:10 pmТрифон П.Трифонов написа:
По колкото каже Кирилова.
Бъркаш, Кирилова няма нищо общо с Красимир КириОлов.
Бе май не аз, а Кирилова е допуснала неволно грешка.
Пък и с тея две мненийца, дали целта е да помогне на Калин вече да не арчи ток?!!
Супер пазарлък са заформя тука.
Evgeniy - майстор
Бе като гледам картинките са точно като ТОВА
Ама оригиналът е мноооого по-далеч от 500 лв :)
preslav - майстор
ср апр 17, 2019 7:55 pmТрифон П.Трифонов написа:
Бе май не аз, а Кирилова е допуснала неволно грешка.
Пък и с тея две мненийца, дали целта е да помогне на Калин вече да не арчи ток?!!
Супер пазарлък са заформя тука.
Майтап да става, ясно е че Кирилова иска да помогне на Кирилов, а не на Калин - семеен бизнес му викат.
Едно клипче в Тубата ще бъде доста по-добра реклама на изделието в действие.
Калине, трябва да провериш дали може да гори Керпи, че повече пушлявят, а и са си евтинджос, знаеш. Инак 400лв.
kalin72 - майстор
Ама и тия се опитват да ловят балъци с цена от 6200 лева, при положение, че BBQто се продава онлайн на цена 1800 долара :)
шоп - майстор
ср апр 17, 2019 7:51 pmkalin72 написа:
Та, бих се разделил с 500 лева за барбекю на пелети, с чугунена скара, стабилно направено.
Успехи!
transportna - специалист
Малиииий барбекюто е супер но доставката му е по-скъпа от самото барбекю. :shock:
Сега очаквам да се появат побългарени варианти с кошничките взаимствани от руските пелетни горелки "Пеллетрон".

Тема "Барбекю на пелети" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: