Най - вълнуващия въпрос зимно време.
Здравейте,
Искам да попитам за мнение, защото ми предлагат слънчогледова пелетна горелка Prity PPW33 с котел Prity SLB http://prity-bg.com/products/%D0%BF%D0% ... B8/ppb-33/ .
Ценово стои добре но искам да попитам вие какво мислите :) .
filmatoplo - майстор
:) Сефте я виждам ,на пазара постоянно излизат нови продукти.Тази колко струва :? .Колко квадрата ще топлиш че 33 киловата .
чет юни 14, 2018 10:14 amfilmatoplo написа:
:) Сефте я виждам ,на пазара постоянно излизат нови продукти.Тази колко струва :? .Колко квадрата ще топлиш че 33 киловата .
Ще отоплявам 180 квадрата, а цената е 1850лв
чет юни 14, 2018 11:46 amHristian123 написа:
...
Ще отоплявам 180 квадрата, а цената е 1850лв
Перфектна е цената. Купувай и след сезона новите мераклии ши са равняват по тебе.
....ма само ако си откровен де. Щот ма съмнява, чи си я окъсал толкоз. Леко си олабил яката и дай да пазарим йофтинийки.
Бях написал едни пеперлийки......добре, чи са загубиха, та да спирам, преди да съм ги повторил.
Мисли, ако е трудно- седни и пиши! Междувременно чети форума и се образовай!
чет юни 14, 2018 1:05 pmТрифон П.Трифонов написа:
чет юни 14, 2018 11:46 amHristian123 написа:
...
Ще отоплявам 180 квадрата, а цената е 1850лв
Перфектна е цената. Купувай и след сезона новите мераклии ши са равняват по тебе.
....ма само ако си откровен де. Щот ма съмнява, чи си я окъсал толкоз. Леко си олабил яката и дай да пазарим йофтинийки.
Бях написал едни пеперлийки......добре, чи са загубиха, та да спирам, преди да съм ги повторил.
Мисли, ако е трудно- седни и пиши! Междувременно чети форума и се образовай!
Човече, нещо не мога да ти хвана мисълта.Може и само аз да не разбирам, ама ако обичаш поясни :)
шоп - майстор
@Hristian123,

искай демонстрация как горелката гори сл. пелети и ако ти хареса работата и след няколко часа я купувай.

Всичко друго е котка в чувал и обещания от търговците.

Погледни и обема на пепелника на котела....да не се наложи през 5-6 часа да си огняр :idea:
VLADO66 - майстор
Котел и горелка за 1850 лв. означава, че от нещо е пестено яко, след като при другите производители само горелката е толкова.
abcdefghijklmnopqrstuvwxz - майстор
Ако не се лъжа, мисля че лъжицата на горелката е от "черна ламарина".
Ако е така смятай, че като си изкара сезона или 2 най-много, трябва да се сменя.
Разпитай за това!
Християне, исках да кажа да не залиташ по евтиното.
Някой писа, че била от черна ламарина. Даже и така да е, няма да се скапе за два сезона.
Мисля, че само горелката е на тая цена.
От къде си? Името си на кирилица що не написа? Няма ли възможност за газ, поне в близко време?
Термопомпа?
Ако бях на тоя акъл преди 3 години, щях да си спестя похарчените за пелетарник пари и да се топля на газ.
Не те знам на колко си години, дано откараш поне до 100 здрав и щастлив, но по някое време си натежават.
чет юни 14, 2018 3:52 pmVLADO66 написа:
Котел и горелка за 1850 лв. означава, че от нещо е пестено яко, след като при другите производители само горелката е толкова.
само горелката е толкова

Тема "Пелетна горелка" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: