Най - вълнуващия въпрос зимно време.
filmatoplo - майстор
:) Абе при мен човека с камиона ги спуска с падащ борд на улицата ,понеже не може да застане перпендикулярно и да кацнат почти в двора ,та повече ме дразни пренасянето на човалите от 7-8 метра до гаража :wink: не че и кръста не ми се схваща де .Веднъж се случи че ми дадоха 1 тон безплатно -разтоварих ги за норматив като ги пренасях от 300 метра на няколко пъти с колата :lol: без дори да кажа ох .
bmahob - майстор
3тона 30-40 минути носят се към 10м до склада :-D
чет юни 28, 2018 12:42 pmbmahob написа:
3тона 30-40 минути носят се към 10м до склада :-D
Алоооо, колко човека бе? Не че не може, ма колко тонаж съм изгърбил и като някой са похвали почвам да смятам.
Ако си сам, губиш време да подреждаш, освен ако необходимото място не е от значение.
Вчера пренасях и подреждах малко над 2 тона на ок 6м. с чупките, та ми отне ок. час и половина.
Преди ок. 30 г. поставях рекордите, ма физкултурата ми е до зъбите вече.
lakosste - специалист
пон юни 25, 2018 8:29 pmТрифон П.Трифонов написа:
.........
ЛаКостьо, нъл са сещаш колко приятели на съфорумци има в диаметър от 80 км. около Пловдив, макар и да са само собственици на строителни фирми.
Давай конкретно или ако не искаш да помагаш.......замълчи завинаги по тоа въпрос!
Ок ама нали и ти се сещаш,че на въпроса съм отговорил само аз.Къде видя някой да е отговорил на човека??
Прояви ли интерес ще му кажа да отиде и да си ги видя.Плюс това не знам има ли в момента или няма.Ако прояви интерес ще попитам.Също така се вижда от къде съм.
Благодарен съм ти за отговорите които си давал в други теми в които съм питал нещо ,но чесно ти казвам начина ти на изразяване с цел да си интересен понякога идва в повече.Без да се обиждаш.
пет юни 29, 2018 12:34 pmlakosste написа:
......но чесно ти казвам начина ти на изразяване с цел да си интересен понякога идва в повече.Без да се обиждаш.
Ок, мир и любов! Извинявай!
bmahob - майстор
чет юни 28, 2018 9:39 pmТрифон П.Трифонов написа:
чет юни 28, 2018 12:42 pmbmahob написа:
3тона 30-40 минути носят се към 10м до склада :-D
Алоооо, колко човека бе? Не че не може, ма колко тонаж съм изгърбил и като някой са похвали почвам да смятам.
Ако си сам, губиш време да подреждаш, освен ако необходимото място не е от значение.
Вчера пренасях и подреждах малко над 2 тона на ок 6м. с чупките, та ми отне ок. час и половина.
Преди ок. 30 г. поставях рекордите, ма физкултурата ми е до зъбите вече.
основно аз и един колега, за малко се включваха още двама ама едни след друг за 15мин. редихме гиняма как деля един гараж с бабата и дядото на жената те слагат кюмюр, аз пилети :-D
lakosste - специалист
пет юни 29, 2018 12:42 pmТрифон П.Трифонов написа:
пет юни 29, 2018 12:34 pmlakosste написа:
......но чесно ти казвам начина ти на изразяване с цел да си интересен понякога идва в повече.Без да се обиждаш.
Ок, мир и любов! Извинявай!
:partyman:
Всичко е точно ,колега.
filmatoplo - майстор
:) Вали ли при вас ,ако да -от това ше е :partyman: .
Чираче - майстор
пет юни 29, 2018 12:34 pmlakosste написа:
Прояви ли интерес ще му кажа да отиде и да си ги видя.Плюс това не знам има ли в момента или няма.Ако прояви интерес ще попитам.Също така се вижда от къде съм.
Щом съм направил тема, значи проявявам интерес.
Чираче - майстор
Дааа, явно всичко е да си чешем клавиатурите. Даже писах ЛС на въпросния lakosste , но не получих отговор. Въпреки, че е го прочел.

А аз продължавам да проучвам.

Тема "Иглолистни пелети за Пловдив" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: