Най - вълнуващия въпрос зимно време.
Чираче - майстор
Две години купувах иглолистни пелети от с. Бенковски. Много бяха качествени. Но, производителя по негови причини вече не ги произвежда - даже разбрах, че е разпродал и машините.

Въпроса ми е, ако някой знае къде могат да се намерят качествени и на поносими цени иглолистни пелети в района на Пловдив, моля да сподели. Ще ми трябват 3 т.

Благодаря предварително.
lakosste - специалист
съб юни 16, 2018 12:24 pmЧираче написа:
Две години купувах иглолистни пелети от с. Бенковски. Много бяха качествени. Но, производителя по негови причини вече не ги произвежда - даже разбрах, че е разпродал и машините.

Въпроса ми е, ако някой знае къде могат да се намерят качествени и на поносими цени иглолистни пелети в района на Пловдив, моля да сподели. Ще ми трябват 3 т.

Благодаря предварително.
Аз купувам от един приятел ,който има склад за строителни материали.Поръчва си някъде да му ги правят защото торбите са с името на фирмата му.Да ти кажа доволен бях тая зима а и през зимата бяха на добра цена около 360 .Сега не съм питал но предполагам ,че са по-евтини.
Чираче - майстор
Надявах се на информация, ама не познах.
lakosste - специалист
пет юни 22, 2018 8:06 pmЧираче написа:
Надявах се на информация, ама не познах.
[/quot
Сега доколкото знам са 320.
На 40 км от Пловдив
.........
ЛаКостьо, нъл са сещаш колко приятели на съфорумци има в диаметър от 80 км. около Пловдив, макар и да са само собственици на строителни фирми.
Давай конкретно или ако не искаш да помагаш.......замълчи завинаги по тоа въпрос!
indri72 - помощник
И на мен ми трябват 2 тона , но като гледам тази година ще ги плащаме над 350лв.
вт юни 26, 2018 12:24 pmindri72 написа:
И на мен ми трябват 2 тона , но като гледам тази година ще ги плащаме над 350лв.
За качествени чамови цената е като преди няколко години.
За 2 тона ко са назлъндисваш?
filmatoplo - майстор
:wink: 2 тона сам ги пренасям .
ср юни 27, 2018 11:10 pmfilmatoplo написа:
:wink: 2 тона сам ги пренасям .
Фчера го играх с тия 2 тона.
Разтоварих ги, наредих ги и не моа да мръдна буса, че олекнал и са подпрял горе на плочата.
Върнах 600 кила, скочих му на гъзъ и олаби.
Та попрефърлих тонажи де, ма не е като с дървата хамалогия.
......там пък става една романтика.....само да завали сняг и благоверната почва да ма гледа над каничката.
indri72 - помощник
Добре , кажете кои са качествените в Пловдив и колко струват , че на мен ми говорят за 400-420 лв. тона вече без доставка. Трон и Диаман ги пробвах по 10 торби, но хич ги няма като калории. Миналата година взех от Велинград и с транспорта легнаха на 350лв, но тази май ще ходя с ремарке до някъде та да ги докараме на тази или близка цена. Двата тона си ги свалям в избата като пич за час, ама не ми се ще и да ги товаря.

Тема "Иглолистни пелети за Пловдив" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: