Най - вълнуващия въпрос зимно време.
Цецо - специалист
Свързах го по схемата,като направих следния експеримент:Вместо помпа вързах крушка.Задържах единия датчик в ръка за да започне повишаване на температурата спрямо другия и след малко крушката светна.Пуснах го и след известно време крушката угасна.Предполагам,че има фабрична настройка за нормална работа , тъй като обясненията за промяна на настройките са на китайски език.
Цецо - специалист
Свързах термостата към помпата на панела и работи нормално.Когато панела се огрява помпата работи , през останалото време е изключена.Не знам обаче ако се наложи да променям настройките как става.Има един бутон "set" и два за промяна на стойностите.
gnt69 - майстор
нед юли 29, 2018 8:59 pmЦецо написа:
Свързах термостата към помпата на панела и работи нормално.Когато панела се огрява помпата работи , през останалото време е изключена.Не знам обаче ако се наложи да променям настройките как става.Има един бутон "set" и два за промяна на стойностите.
Е таман де натискаш сет и после настройваш.
Цецо - специалист
И кое мога да настройвам ?
kozl - майстор
Без упътване предполагам няма да се оправиш. Трябва да има някакви индикатори, които да показват какво се показва на екрана.
Е би трябвало вече да си разбрал каква е индикацията за двете температури, след като си правил експерименти.
gnt69 - майстор
нед юли 29, 2018 10:45 pmЦецо написа:
И кое мога да настройвам ?
Всичко.
king82 - специалист
Напиши в Ютюб модела на термостата. Има клипчета на Руски, на Английски. Би трябвало все нещо да хванеш.
Цецо - специалист
Прикачен файл:
img021.jpg
Ето и упътването.
filmatoplo - майстор
:wink: Добре де кое не му разчиташ -така пишех от 3ти до 8ми клас - според учителката на китайски :lol:
Цецо - специалист
Вече всичко ми е ясно.Писах на китаеца от който го купих и той веднага ми изпрати инструкцията на английски.

Прикачен файл

EW-801AH .pdf - Adobe Acrobat Reader DC.jpg
EW-801AH .pdf - Adobe Acrobat Reader DC.jpg (101.83 KиБ) Видяна 1484 пъти

Тема "Диференциален термостат" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: