• 1
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
  • 51
Най - вълнуващия въпрос зимно време.
fbr - майстор
пон яну 21, 2019 8:02 pmsokolov.91 написа:

А това имам предвид под местоположението на възвратния клапан.

Да, там е.
Георги767 - специалист
Здравеи,Соколов прочетох темата моят котел е като твоят може ли АО на котела
да бъде постоянно отворен. Благодаря за полезните съвети мисля и аз,мисля
да слагам външен сензор. :prayer:
Последна промяна от Георги767 на чет яну 31, 2019 5:44 pm, променено общо 1 път.
sokolov.91 - майстор
ср яну 30, 2019 7:55 pmГеорги767 написа:
Здравеи,Соколов прочетох темата моят котел е като твоят може ли АО да бъде постоянно отворен. Благодаря за полезните съвети мисля и аз,мисля
да слагам външен сензор. :prayer:
АО? Автоматичен обезвъздушител ли? Този в котела зад помпата ли? Ако за него става дума се затваря след обезвъздушаването на системата.
Георги767 - специалист
Да точно този.Благодаря
Георги767 - специалист
Привет,Соколов имам едно питане,помпата на котела на арабските или римските цифри трябва да бъде.
sokolov.91 - майстор
ср фев 06, 2019 9:17 pmГеорги767 написа:
Привет,Соколов имам едно питане,помпата на котела на арабските или римските цифри трябва да бъде.
На арабските.
sokolov.91 - майстор
Ето с кава скорост се загряват 5 радиатора от 38°С до ...°С.
В началото на клипа, където температурата на водата рязко се покачва след зададената от мен стайна температура 30°С и после спада до към 41°С - това е преди да отвори и след като отваря трипътния вентил в котела. Истината е от 41°С на там колко бързо качва градуси. Това вече е към радиаторите и е реална температура на отоплителната инсталация.

Георги767 - специалист
Привет,Соколов относно поста ти за намаляване,на максималната мощност на котела.Да считам ли,че след намаляване на процентите не е нужно замерване на съотношението газ,въздух и изгорелите газове.Благодаря,предварително.
sokolov.91 - майстор
пон фев 25, 2019 8:34 pmГеорги767 написа:
Привет,Соколов относно поста ти за намаляване,на максималната мощност на котела.Да считам ли,че след намаляване на процентите не е нужно замерване на съотношението газ,въздух и изгорелите газове.Благодаря,предварително.
Не е нужно. Намалявай колкото искаш.
  • 1
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
  • 51

Тема "Локално парно на газ - от 0 до 100" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: