• 1
  • 25
  • 26
  • 27
  • 28
  • 29
  • 51
Най - вълнуващия въпрос зимно време.
pi6ligara - специалист
Нямах особено голям избор, искат повече кандидати да, но в моя случай никой около мен не желае, да монпърво аз да видят как ще е пък тогава казват.
ср юни 12, 2019 8:17 pmpi6ligara написа:
Нямах особено голям избор, искат повече кандидати да, но в моя случай никой около мен не желае, да монпърво аз да видят как ще е пък тогава казват.
Еййй, голямо страшно, да му се не види!! Не се интересуват, та да се запознаят в подробности, а чакат някой да "изгори". Типично.
С двама съседи говорих за сезон 2017-2018.
Единия им теглил кранчето, а другия няма алтернатива и плаща големи сметки, но това според него.
Защо това не ме отказа?
pi6ligara - специалист
ср юни 12, 2019 8:25 pmТрифон П.Трифонов написа:
ср юни 12, 2019 8:17 pmpi6ligara написа:
Нямах особено голям избор, искат повече кандидати да, но в моя случай никой около мен не желае, да монпърво аз да видят как ще е пък тогава казват.
Еййй, голямо страшно, да му се не види!! Не се интересуват, та да се запознаят в подробности, а чакат някой да "изгори". Типично.
С двама съседи говорих за сезон 2017-2018.
Единия им теглил кранчето, а другия няма алтернатива и плаща големи сметки, но това според него.
Защо това не ме отказа?
Отказа ме защото не могат да ми кажат на 100% дали ще ме присъединят следващата година или след 5 години, и не казвам 5 години просто така, мой приятел чака 4 години от подаването на документите до присъединяването.
ср юни 12, 2019 8:40 pmpi6ligara написа:

Отказа ме защото не могат да ми кажат на 100% дали ще ме присъединят следващата година или след 5 години, и не казвам 5 години просто така, мой приятел чака 4 години от подаването на документите до присъединяването.
Абе я си подавай документите! След колкото толкос, щото колкото и да са, няма да си се Пишлигара. Нали вече имаш отопление? И не забравяй да вербуваш комшиите, че си остана с чакането!
pi6ligara - специалист
ср юни 12, 2019 9:02 pmТрифон П.Трифонов написа:
ср юни 12, 2019 8:40 pmpi6ligara написа:

Отказа ме защото не могат да ми кажат на 100% дали ще ме присъединят следващата година или след 5 години, и не казвам 5 години просто така, мой приятел чака 4 години от подаването на документите до присъединяването.
Абе я си подавай документите! След колкото толкос, щото колкото и да са, няма да си се Пишлигара. Нали вече имаш отопление? И не забравяй да вербуваш комшиите, че си остана с чакането!
:-D :-D :-D :-D То Пишлигара си остана от зората на интернета, така се кръстих, така си и останах, документите си ги има, но веднъж като съм инвестирал 3 бондака за камина, няма скоро да мина на газ, освен ако не се казвам Цветан Василев :-D
sokolov.91 - майстор
Взимаш една десетка от банката за две години. Спираш да пушиш. Жена ти и тя спира да пуши. Спираш да пиеш. И ето ти 500 лв. на месец. Плащаш си кредита за 2 години и после като сте спрели да пушите и пиете си плащате сметките и сте на нула. И живеете по-здравословно и давате добър пример на детето си.
Въпрос на приоритети...
pi6ligara - специалист
ср юни 12, 2019 10:02 pmsokolov.91 написа:
Взимаш една десетка от банката за две години. Спираш да пушиш. Жена ти и тя спира да пуши. Спираш да пиеш. И ето ти 500 лв. на месец. Плащаш си кредита за 2 години и после като сте спрели да пушите и пиете си плащате сметките и сте на нула. И живеете по-здравословно и давате добър пример на детето си.
Въпрос на приоритети...
Деца 2 броя, едно на 10 и едно на 3,вече съм взел 27 бонбона, че по рано сменях и покрива,вноска 350лв, нито аз, нито жената пушим, пиенето не мисля да а го спирам, че не се знае какви негативни ефекти ще има, живеем си здравословно, снощи се изръсих един стотак да заведа жената и децата на цирк Балкански и всички сме много доволни и щастливи. Така както го представяш, май трябва да живеем за се газифицираме, а не за себе си!В някой сличаи икономията не е всичко! :partyman:
sokolov.91 - майстор
Аз също имам дете на 4 години. И на два дена давам по 50лв. за ядене. Детето от нищо не съм го лишил, нито майка му.
Коментара ми не беше насочен към теб, а към всички, дето казват, че нямат пари, а в същото време им отиват половината заплати в глупости.
И не, икономията не е решението на нищо. Приоритетите са важни.
pi6ligara - специалист
ср юни 12, 2019 10:56 pmsokolov.91 написа:
Аз също имам дете на 4 години. И на два дена давам по 50лв. за ядене. Детето от нищо не съм го лишил, нито майка му.
Коментара ми не беше насочен към теб, а към всички, дето казват, че нямат пари, а в същото време им отиват половината заплати в глупости.
И не, икономията не е решението на нищо. Приоритетите са важни.
Так е, прав си, за всекиго приоритетите са различни. И като пиша от телефона имам толкова грешки, че все едно съм расъл в гората :shock:
ant-man - напреднал
ср юни 12, 2019 11:47 amsokolov.91 написа:
...
И това всичко нерви, разправии, време, пари на вятъра за проекти и партиди и надзори. И някой като го чуе всико това - погледа, погледа и айде за ушите една пелетна каминка и едно пале пелети и за 3 дена е готов.
...
Точно!!!
Аз съм жив пример! Реших да не бъда вече мазохист - 10 години на дърва и въглища в апартамент на 13-ти етаж в 15 етажен блок.
Първото, което направих е, че реших да мина на газ. Няма спор, чиста работа :-D . Газта- до входа! Отивам в офиса на "Овъргаз". Добър ден - така и така :?: . Ами имате ли сградна инсталация - :? НЕ . И като се почна - Соколов го е описал.
От входа само двама проявиха бегъл интерес да се газифицират.
Резултат - една италианска камина "за ушите" и следващите 10 години никаква газ [-X .
При мен просто към момента обстоятелствата не позволяваха. :sad:
За средностатистическия българин пелетите си остават компромисно решение.
  • 1
  • 25
  • 26
  • 27
  • 28
  • 29
  • 51

Тема "Локално парно на газ - от 0 до 100" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: