• 1
  • 2
Най - вълнуващия въпрос зимно време.
Въпрос за избор на пелетна камина, искам мнения за пелетна камина за апартамент 88 кв.м. без изолация и две северни стаи (кухня и спалня).
Интересуване колко KW трябва да бъде и каква Марка от която сте доволни разбира се и да отговаря цена - качество ?
LazarGanev - "Велик майстор"
Добре дошъл! Би било добре преди да пусне тема човек да прочете първо какво има написано. Най-малко по 5 теми на седмица се пускат с един и същ въпрос - "Каква камина да си взема". Нали се сещаш, че тези, които са компетентни да ти отговорят правилно не са латерни и няма как да отговарят на един въпрос 100 пъти? Вземи преочети и ако имаш някой конкретен уточняващ въпрос - тогава питай!
n.ganev - майстор
LazarGanev, недей с лошата - няма лошо да пита колегата. И аз съм изправен пред същата дилема - На кое море да отида - на северното или южното, със сестра ми или с колежка, с влак или с автобус? Помагай Брат - ще черпя - Обещавам! [-o<
LazarGanev - "Велик майстор"
Що не направите бартер с КрикаТа - ти му кажи за камината, пък той да ти даде акъл за другото :wink: . Пък черпенето си остава :)
filmatoplo - майстор
:-D Със сестрата ще излезе по евтино ,щот колеШката кат запука Воткити иди и смогни :drinkers:
maistora1965 - специалист
нед юли 22, 2018 8:43 pmn.ganev написа:
LazarGanev, недей с лошата - няма лошо да пита колегата. И аз съм изправен пред същата дилема - На кое море да отида - на северното или южното, със сестра ми или с колежка, с влак или с автобус? Помагай Брат - ще черпя - Обещавам! [-o<
Ееех едно време какви колежки имаше пък сега :?
n.ganev - майстор
То и сега може да има ама Шефовете лоши.
Скоро правих кастинг за бизнессекретарка. Появи се една 'ма Млада, 'ма Убава, 'ма Спица Браааат. Накрая я питах " Каква заплата очаквате като за начало? " и тя " Ми Иляда и пет - шестотин като за начало"
Викам и " Аз толко не давам на Главния си счетоводител Баси" А тя си врътна дупето / ама беше като две скилитки чесън " и ми вика " Ами тогава си еби Главния счетоводител" #-o #-o #-o
filmatoplo - майстор
:wink: За толкус пари са женя ощи инъш
fbr - майстор
Счетоводство се учи, ама дупе няма как да порасне на счетоводителя.
LazarGanev - "Велик майстор"
пон юли 23, 2018 9:16 pmn.ganev написа:
А тя си врътна дупето / ама беше като две скилитки чесън
Доста образно разказано. А нещо характерно за спечелилата конкурса - праскови, сливи? :-D
  • 1
  • 2

Тема "Избор на пелетна камина !" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: