Най - вълнуващия въпрос зимно време.
Lav
Здравейте,

Предстои ми изграждане на водно подово и въпроса ми е, има ли метод, по който това да се направи без да се полага замазка, с която да се запечатва подовото отопление.
Ако има, то какъв е той.
Целта ми е да спестя малко време от съхненето на замазката, и да вляза по-бързо в сградата.
Предварително благодаря за насоките ви.
Последна промяна от Lav на нед авг 12, 2018 7:45 pm, променено общо 1 път.
Virtex - майстор
Има цяла тема, специално за водното подово, там е дискутирано как може да стане:

viewtopic.php?f=10&t=13313

Колегата шоп като че ли е най-запознат като информация.
Lav
съб авг 11, 2018 10:17 pmVirtex написа:
Има цяла тема, специално за водното подово, там е дискутирано как може да стане:

viewtopic.php?f=10&t=13313

Колегата шоп като че ли е най-запознат като информация.
Благодаря. Аз я видях, но има близо 2000 поста вътре и самата тема е 174 страници :)
И доста разнопосочни неща се дискутират в нея, а мен ме интересува нещо конкретно, до което не стигнах честно казано четейки.
Ако си по-запознат и следиш темата, би ли ме насочил поне на коя страница да вляза или в кратце да ми дадеш насоки тук.
шоп - майстор
съб авг 11, 2018 11:33 pmLav написа:


Благодаря. Аз я видях, но има близо 2000 поста вътре и самата тема е 174 страници :)
Преди да тръгна да си правя термопомпа четох над една година из наши и чужди форуми:-)
174 страници не са много, само да ги прелистите за 10-15 мин и да видите снимките и всичко ще Ви се изясни.
Поздрави!
Virtex - майстор
съб авг 11, 2018 11:33 pmLav написа:
Ако си по-запознат и следиш темата, би ли ме насочил поне на коя страница да вляза или в кратце да ми дадеш насоки тук.
Мисля беше след 140та страница. Но да не те объркам, бях се интересувал и аз и тогава преглеждах темата отгоре-отгоре как може да се направи водно подово върху гредоред.

Виж това:

viewtopic.php?f=10&t=13313&start=1450

Иначе аз темата я почнах отначалото, защото скоро и това ще дойде при мен :)
Lav
Мисля беше след 140та страница. Но да не те объркам, бях се интересувал и аз и тогава преглеждах темата отгоре-отгоре как може да се направи водно подово върху гредоред.

Виж това:

viewtopic.php?f=10&t=13313&start=1450

Иначе аз темата я почнах отначалото, защото скоро и това ще дойде при мен :)
[/quote]

Благодаря, на 145 и 146 страница има нещо по темата със снимки. Но все пак на мен ми трябва изчистено и еднозначно мнение, а не да си вадя изводи четейки хиляди съобщения, и тук таме да хващам по нещо през 10 страници.
Затова и пуснах темата...
djendov - специалист
Аз също смятам, че конкретни въпроси в различни теми е по-полезно и лесно за търсене. Темата за водното подово е болезнено разводнена.
Ама пък иза да е полезно за следващите, трябва заглавието да е коректно. Примерно "Водно подово без замазка". А не..."въпрос". Естествено, че ще е въпрос...
Щото ся и да се намери някой да ти отговори конкретно, тая тема няма да я открие следващия, който го интересува.

По темата, има много начини, въпрос на подръчни материали. Тръбите наредени, между тях летви с дебелината на тръбите. Отгоре алуминиеви листи да провеждат топлината. Ламината нареден отгоре.
https://www.google.bg/search?q=dry+unde ... vT1Exo1zEM
Lav
нед авг 12, 2018 7:05 pmdjendov написа:
Аз също смятам, че конкретни въпроси в различни теми е по-полезно и лесно за търсене. Темата за водното подово е болезнено разводнена.
Ама пък иза да е полезно за следващите, трябва заглавието да е коректно. Примерно "Водно подово без замазка". А не..."въпрос". Естествено, че ще е въпрос...
Щото ся и да се намери някой да ти отговори конкретно, тая тема няма да я открие следващия, който го интересува.

По темата, има много начини, въпрос на подръчни материали. Тръбите наредени, между тях летви с дебелината на тръбите. Отгоре алуминиеви листи да провеждат топлината. Ламината нареден отгоре.
https://www.google.bg/search?q=dry+unde ... vT1Exo1zEM
Привет, благодаря за отговора.
Приемам критиката, заглавието е сменено. :)

Тема "Възможно ли е изграждане на водно подово без замазка" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: