• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 8
Най - вълнуващия въпрос зимно време.
filmatoplo - майстор
:) Супер ,пиемника на термостата го захранваш с кабелчето с щепсела на клеми L и N , а кабела от клемата на котела свържи на NO и COM , сложи батериите на предавателя ,свери му ден ,час и минути ,нагласи програмите ,нагласи температурите -отнема ми 2 минути :wink:
dan4o68 - специалист
ср сеп 05, 2018 6:45 pmfilmatoplo написа:
:) Супер ,пиемника на термостата го захранваш с кабелчето с щепсела на клеми L и N , а кабела от клемата на котела свържи на NO и COM , сложи батериите на предавателя ,свери му ден ,час и минути ,нагласи програмите ,нагласи температурите -отнема ми 2 минути :wink:
Лесно се гласи.... Днес си поиграх малко.... А свързването го оставям за другата седмица защото ще бутам към Трявна за празника.... :supz: :partyman: :finga:
filmatoplo - майстор
Какво ще има в Трявна че и аз там ходя :wink:
dan4o68 - специалист
ср сеп 05, 2018 8:55 pmfilmatoplo написа:
Какво ще има в Трявна че и аз там ходя :wink:
Просто е любимият ми град
А сега 4 дена почивка..малко да разпуснем😎😎😎 :partyman: :supz: :supz: :partyman:
filmatoplo - майстор
:partyman: Наздраве ,то и Дряновския е на близо :partyman:
dan4o68 - специалист
пет сеп 07, 2018 7:55 pmfilmatoplo написа:
:partyman: Наздраве ,то и Дряновския е на близо :partyman:
Днес си вързах стайният термостат....
Работи без проблеми...котеле беше запален...климатика в стаята намален на 22 градуса да включи термостата...и после дигаме градусите за да изключи...така си поиграхме обаче всичко е ПЕРФЕКТНО...😎😎😎 :supz: :supz: :supz:
zaksofon - специалист
Данчо привет, кажи ми моля те, как се оправяш с този термостат? Аз си сложих същото нещо преди седмица (само че китайски от Алиекспрес - POER с интернет модул), а и на същия котел Емташ- EKY/S30. Само че, не съм много впечатлен от резултата, стига 22 градуса за пол. час и после не се включва цял ден (е сега е още топло да кажем), а шнека съм нагласил да подава през 40 мин да не угаснат въглищата. И за какво ми е да върти 8 - 10 часа на халос, като паленето му е буквално за 5 мин? Как са при теб нещата и не те ли тревожи факта,че го държиш толкоз време на полусъединител, само да пуши и да ти се дръсти комина без зор, а и да скъсяваш живота на шнек и редуктор, а и да си хаби гориво, че и ток? Иначе котела е пушка, ако и твоя е четириходов де, за триходовия четох, че изкарва доста високи градуси на фукса. Поздрави!
dan4o68 - специалист
нед окт 07, 2018 7:22 pmfilmatoplo написа:
:) Сега е топло .
да сега е топло и може би затова термостата не може да сработи добре..салуса влючва и като набере градусите спира...после бая време минава докато влючи пак....но това го отдавам на топлото време....настроен е на 22 градуса...
dan4o68 - специалист
нед окт 07, 2018 12:04 pmzaksofon написа:
Данчо привет, кажи ми моля те, как се оправяш с този термостат? Аз си сложих същото нещо преди седмица (само че китайски от Алиекспрес - POER с интернет модул), а и на същия котел Емташ- EKY/S30. Само че, не съм много впечатлен от резултата, стига 22 градуса за пол. час и после не се включва цял ден (е сега е още топло да кажем), а шнека съм нагласил да подава през 40 мин да не угаснат въглищата. И за какво ми е да върти 8 - 10 часа на халос, като паленето му е буквално за 5 мин? Как са при теб нещата и не те ли тревожи факта,че го държиш толкоз време на полусъединител, само да пуши и да ти се дръсти комина без зор, а и да скъсяваш живота на шнек и редуктор, а и да си хаби гориво, че и ток? Иначе котела е пушка, ако и твоя е четириходов де, за триходовия четох, че изкарва доста високи градуси на фукса. Поздрави!
Как гласиш шнека да подава на 40 минути .....нещо не мога да зацепя... =D> =D> =D>
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 8

Тема "Котел emtas" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: