• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 8
Най - вълнуващия въпрос зимно време.
dan4o68 - специалист
Какъв стаен термостат да монтирам на котел emtas (безжичен,да може да се управлява през интернет) :? :? :?
filmatoplo - майстор
Със какво гориво ще го караш ,на тези котли команда през термостат -спира подаване на гориво и вентилатор и седи в покой до отново включване на термостата ,и контакта е нормално отворен тоест котела спира като се -Затвори веригата :wink: най обикновен ключ през интернет ще свърши работа.Внимание -към контактите на платката в котела не трябва да се подава напрежение -контактите са независими . :wink:
dan4o68 - специалист
Предимно с калибровани въглища....ако може кажете някоя марка...
LazarGanev - "Велик майстор"
Ами например Salus RT 091RF - има NC и NO контакти
filmatoplo - майстор
:wink: :? Кога се пита тука -когато няма нищо в гугле или от уважение към знаещите :wink:
Аз знам тези ,но са скъпи .Salus it500 и rt310i :wink:
dan4o68 - специалист
нед авг 19, 2018 12:44 pmLazarGanev написа:
Ами например Salus RT 091RF - има NC и NO контакти
А как става свъзването към котела :prayer:
LazarGanev - "Велик майстор"
С кабел към платката, гледаш схемата на платката и на термостата.
filmatoplo - майстор
:wink: Данчо това 68 набора ти ли е или толкова тежиш :wink: шега .Ама ти питаш за всяко нещо опасно е да не стане грешка .Отвори си таблото на управлението на котела ,там търси клема с надпис -RT или Rumtermostate .
dan4o68 - специалист
нед авг 19, 2018 7:59 pmfilmatoplo написа:
:wink: Данчо това 68 набора ти ли е или толкова тежиш :wink: шега .Ама ти питаш за всяко нещо опасно е да не стане грешка .Отвори си таблото на управлението на котела ,там търси клема с надпис -RT или Rumtermostate .
Еее аз затова питам да се образовам...ама за да не стане грешка ще търся някой майсто...ДА ИНАЧЕ СЪМ 68 НАБОР...😎😎😎😘😘😘😃 :partyman: :partyman: =D>
dan4o68 - специалист
Вчера ходих в ИНТЕРМЕТАЛ и си харесах един термостат салус....Реших да попитам дали става за моя котел и там някакъв разбирач взе да ми раздува ,че не става и т. н. Подвуумихсе и не го взех....Та въпроса ми е става или не става да се върже стаен термостат към котела ми..... :prayer: :prayer: :prayer:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 8

Тема "Котел emtas" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: