Най - вълнуващия въпрос зимно време.
m.eit - специалист
ср сеп 26, 2018 10:00 pmLazarGanev написа:
ср сеп 26, 2018 4:14 pmfox_vt написа:
Лесно се продава мерцедес трудно е москвич :lol: :-D :-D :razz:
По мои спомени зеления не го продаде лесно, ама не знам на него ли викаш Мерцедес :-D
Направо е Бугати тоя зеления ,щом гори само пелети от 600-650 лева тон. :weedman:
fox_vt - майстор
пон окт 01, 2018 4:19 amm.eit написа:
ср сеп 26, 2018 10:00 pmLazarGanev написа:
ср сеп 26, 2018 4:14 pmfox_vt написа:
Лесно се продава мерцедес трудно е москвич :lol: :-D :-D :razz:
По мои спомени зеления не го продаде лесно, ама не знам на него ли викаш Мерцедес :-D
Направо е Бугати тоя зеления ,щом гори само пелети от 600-650 лева тон. :weedman:
Направо те е яд нали :lol: то гроздето е кисело казала лисицата :-D
m.eit - специалист
пон окт 01, 2018 9:15 amfox_vt написа:
пон окт 01, 2018 4:19 amm.eit написа:
ср сеп 26, 2018 10:00 pmLazarGanev написа:

По мои спомени зеления не го продаде лесно, ама не знам на него ли викаш Мерцедес :-D
Направо е Бугати тоя зеления ,щом гори само пелети от 600-650 лева тон. :weedman:
Направо те е яд нали :lol: то гроздето е кисело казала лисицата :-D
Защо да ме е яд,ела във Бояна някой ден да видиш какви тунинги и автоматики сме сътворили с един приятел на тема грейко рб 30 и кутия под котела с водна риза.Това на приятелчето му струваше горе доло колкото торча ама хич не съжалява ! :weedman:
пон окт 01, 2018 9:15 amfox_vt написа:
...
Направо те е яд нали :lol: то гроздето е кисело казала лисицата :-D
Фокси, стига бе човек! Капка достойнство не остана ли в теб?
Пиши в темата дето изостана, не е хубаво да се злобее така.
Споровете са излишни, поне на фона на ползвателите и писатели във форума, а паралиите не ги .бе за пелети-мелети, газ, праз.....просто са топлят.
Българин да се наричам, ......................!
fox_vt - майстор
Трифоне ти поне не разбра ли що за човек съм... Не виждаш ли как вадят от контекста думи. Къде съм писал че торча гори пелети от 650 лв кажи ми. Стоя си кротко но всички почитатели на грейко се заяждат,защо. Нали четеш тая тема не виждаш ли какво става. Все тая ми е кой с какво ще се топли но това българско заяждане ме дразни тебе ако не твоя воля. Ето лазар писа съгласен съм с него и торча е зареден със пелети за 350 лв. Ето тоя индивид хвърлил маса пари за ъпгрейд на рб то това не мога да разбера хем от нищо правиш нещо хем плюеш и хвърляш кал по готов продукт без нужда от ъпгрейд,само и само да си оправдае човек харча. Всеки българин гледа все да мине тънко и да прецака другия. Айде продавайте му на автора едно грейко да си прави зимната градина и толкова ,ако не сте му го продали на ЛС вече. То бива бг злоба ама взе да ми писва.
пон окт 01, 2018 3:40 pmfox_vt написа:
Трифоне ти поне не разбра ли що за човек съм... То бива бг злоба ама взе да ми писва.
Търновски, извинявам се.....!
Не съм злобен, разсъждавам и коментирам само от собствената си камбанария, па колко е висока- толкова.
Тука на 99% се не знаеме, ама пишем едно към гьотере.
Поддържам мнението си за качествата на Онзи котел и съжалявам, че това се е отразило на отношението ми към определени ползватели или поддръжници на друг продукт.
fox_vt - майстор
Важното е да сме живи и здрави всичко друго е временно. След десет-двайсет години сигурно ще се смеят на споровете ни за котел на твърдо гориво.
Andri01 - майстор
Що не? Ще се греем и с...лунна светлина :? !? Преди година някъде,писаха из вестниците за фирма с фотоволтаици. Същите отчитат работа на системата 365 дни по...24ч. дневно!?!? :lol: :lol:
radius - майстор
Може половината да са разположени диаметрално на кълбото, някъде в тихия океан. :lol:
m.eit - специалист
пон окт 01, 2018 3:40 pmfox_vt написа:
Трифоне ти поне не разбра ли що за човек съм... Не виждаш ли как вадят от контекста думи. Къде съм писал че торча гори пелети от 650 лв кажи ми. Стоя си кротко но всички почитатели на грейко се заяждат,защо. Нали четеш тая тема не виждаш ли какво става. Все тая ми е кой с какво ще се топли но това българско заяждане ме дразни тебе ако не твоя воля. Ето лазар писа съгласен съм с него и торча е зареден със пелети за 350 лв. Ето тоя индивид хвърлил маса пари за ъпгрейд на рб то това не мога да разбера хем от нищо правиш нещо хем плюеш и хвърляш кал по готов продукт без нужда от ъпгрейд,само и само да си оправдае човек харча. Всеки българин гледа все да мине тънко и да прецака другия. Айде продавайте му на автора едно грейко да си прави зимната градина и толкова ,ако не сте му го продали на ЛС вече. То бива бг злоба ама взе да ми писва.
И аз се извинявам за бъзика с Бугатито ! Приятела ми гледа доста котли по пазара,Хареса му ÖkoFen,котлите ама вика за тия пари ще си направя чисто моя разработка и ще си купя четири комплекта шаранджийски въдици на DAIWA с макари от най висок клас (за сведение въдица и макара има нема 2000 хил.лева +,за един комплект) и го направи. Тунинг на горелката не сме правили,само направихме кутия с водна риза и отгоре качихме един нов виадрус със 6 ребра.Но тънкоста е във свързването: в кутията подържаме 75-80 градуса в кутията а в котела 50(получава се два успоредно свързани котела един върху друг),кутията си има автоматика и сама си вади пепелта,почистването на котела спокойно може да се прави на 2 месеца,той и почти не се цапа с дървесни пелети А2 клас които са с повече пепел.За сведение тази година си купи от същите (мотокар сервиз) на 370 лева тона в началото на септември.Когато се прибере от риба ще снимам и изпълнението на котела!
Така че за моя човек гроздето не е зелено ! Точно туниннгова коли от сорта на Бугатито та един котел изобщо не може да му се опъне!
Прикачен файл:
DAIWA 3.jpg
DAIWA 3.jpg (114.84 KиБ) Видяна 880 пъти

Прикачен файл

image-0-02-05-c47be1169cba64b4df00a6e07702e4db2fa3013eb5b59a7ee7a2ab3ce911b8ca-V.jpg

Прикачен файл

image-0-02-05-b7ab74f7a4dbe27b0f73a9127d5f865ef47ba12a07efe1a4404a3362cec07510-V.jpg

Тема "Отопление за къща 80м2" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: